Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen megkeseredettek...

Miért ilyen megkeseredettek az emberek? 28/F

Figyelt kérdés
Emlékszem mikor még gyerek voltam, és közeledett a karácsony, vagy a mikulás mindig volt hangulata az ünnepeknek, és ez nem azért van, mert felnőttem, hanem egyszerűen nem olyan az élet már amilyen volt régebben... A reklámok sokkal jobbak voltak, az ajándékok is. Sosem felejtem el, amikor megkaptam a Playstation 1-em, akkor az volt a menő, és a játékok is jobbak voltak akkoriban, és követhetőbb volt a világ is

nov. 27. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

"Sosem felejtem el, amikor megkaptam a Playstation 1-em, akkor az volt a menő"


Jahh a mostani gyerekek számára pedig a Playstation 5 fog felejthetetlen élményt okozni... Ha már szent meggyőződésed, hogy nem azért nincs hangulatod, mert felnőttél legalább ne ilyen semmitmondóan érvelj mellette. Így az egész állításod egy vicc.

nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez valahol a mi hibánk , egyszerüen tulságosan felgyorsult a világ,már nincs annyi időnk egymásra ,vagy nem foglalkozunk egymással úgy mint kéne ,elhagyjuk a régi szokásokat ,semminek nincsen meg már a maga varázsa
nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Hát nincsen sok embernek oka az örömködésre, viszonylag jobb anyagi helyzetben lévők is éppen hogy nem élnek napról napra, és minden nap imádkoznak, hogy ne romoljon el valamilyen berendezés, vagy ne legyen egészségügyi problémája bárkinek is.


A kevésbé tehetősebb réteg pedig már rég lemondott az olyan luxus dolgokról, mint a hosszúhétvégés nyaralás, heti 1 kajarendelés, saját lakás gondolata, stresszmentes élet.


Miközben napi szinten olvasod, hogy hogyan loptak el aznap 2-300 milliárd forintot a fejesek.

nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
A boomereknek meg a kommunizmus epitese volt a nosztalgikus szep hangulat, mert akkor voltak gyerekek... ilyen az emberi agy. Mindenkinek utolag megszepulnek a gyermekevei, ahogy venul.
nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Szeretet hiányosak az emberek!
nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#1 Taka
nov. 27. 23:03
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi nem tetcett a válaszomban hogy csak engem szavazzatok le?😅 2-es voltam
nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
#6 tipikus reakció, a legtöbb ember csak a saját álláspontját fogadja el. Pedig az első egy értelmes választ írt a kérdésedre.
nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Pont ezzel van a baj, hogy az ember szinte csak tárgyakban keresi a boldogságot. Egyre többet dolgozik és szenved, hogy "majd egyszer" jobb legyen, majd egyszer kiélvezze (=még több használati tárgyat vegyen) a munkája gyümölcsét, aztán ez az idő vagy sosem jön el, vagy ha el is jön, sokkal kevesebb boldogságot hoz a vártnál, és kiderül, hogy az egész élet egy hazugság megállás nélküli hajszolására épült.


Ilyen értelemben a fogyasztói kapitalizmus becsapta, tönkretette és magára hagyta az embert, mert annyival biztos lettünk boldogabbak, amennyivel jobb színvonalon élünk, cserébe viszont már minden harmadik ember mentális beteg.

nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

Hát pedig totál örülnünk kéne, hogy 2010 óta egy erőskezű vezezője van ennek az országnak, aki a népéért küzd, és a zemberek is mindig a hatalomra juttatják őt a tesze-toszaságukkal, mert hisz:

"Nehogy má'n a Tyúúúúrcssán jöjjön vissza!".

Másrészt ne felejtsük el, hogy Lavrovkutyája segedelmével Puttyantó oltalma alatt él e ország: emiatt is örömmel kellene lenni sokak szerint.


Mi lenne, ha Gyurcsán lenne hatalmon?

nov. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!