Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyikben hiszel vagy ha...

Melyikben hiszel vagy ha egyikben sem, akkor hogy képzeled el?

Figyelt kérdés

A) Van egy előre megírt utunk és ha még tévútra is tévedünk, akkor is visszatalálunk a fő csapásirányba. Tehát ne tudunk elsétálni azok mellett az emberek, helyek, szituációk, történések és pillanatok mellett, amelyekkel dolgunk van.

B) Véletlenszerűen sodródunk az életben, nincs forgatókönyv. Véletleneken múlik, hogy kikkel, hol és miként sodor össze az élet.



jan. 22. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
B. Én írom az életemet a saját döntéseimmel. Persze képzelhetném azt is, hogy ez előre meg van írva, de ki írta meg?🤣
jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ugye ez egy kérdőjel. Vagyis bizonyos “okosságok” szerint van egy cél, amivel születünk.
jan. 22. 17:02
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
#2 tekintve, hogy erre semmi bizonyíték nincs, így hinni lehet benne, ahogy bármiben, de igazolni nem igazolja semmiy
jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Vannak bizonyos véletlenek, de alapvetően mindenki felelős a saját életéért és sorsáért.
jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
B. Igazából az egész életünk a döntéseink és más emberek döntései következményeinek a sorozata. Nincs előre semmi sem megírva, az életünknek önmagában nincsen célja vagy értelme amíg mi nem ruházzuk fel ezekkel, nincs semmilyen felsőbb hatalom, amire rá lehetne kenni a felelősséget. Létezik véletlen, létezik szerencse.
jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

B.


Mi döntjük el, hogy jobbra vagy balra megyünk, de a szerencsén és a véletlenen múlik kb., hogy bármelyik is összejön.

jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#3 Gondoltam érzékelhető, hogy ezért tettem idézőjelbe az okosságokat…
jan. 22. 17:17
 8/21 A kérdező kommentje:
#5 Szerinted miért létezik szerencse?
jan. 22. 17:17
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
#6 de a szerencse pont annyira nem létező dolog, mint a sors.
jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen A. Máskülönben nem lenne ilyen tré életem, amiben semmi sem sikerül és semmit nem tudok tenni ellene.
jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!