Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire "biztonságosak" a...

Mennyire "biztonságosak" a budapesti fotófülkék és melyikbe érdemes menni?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretnék fotóshoz menni hogy ott pózolgassak egy idegennek, inkább magam intézném. Milyenek a fotófülkék (vagy nem tudom, mi a nevük pontosan)? Van rajta függöny/ajtó? Vagy az emberek bebámészkodnak? Melyik metróállomásoknál vannak fülkék és melyik a legjobb, ahol nem fogják pl direkt a függönyt félrerántani amíg csinálom a fotót? Kinek van vmilyen tapasztalata?

Elnézést ha rossz a téma de ötletem se volt, hova irhatnám. :)



2021. szept. 1. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A kutya nem fog veled törődni.
2021. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy gratula a kategóriához.
2021. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
86%
A metroállomásoknál pont most kapcsoltak le egy ilyen bandát,akik az ilyen fotófülkék függönyét meg ajtaját rángatták,meg bebámészkodtak miközben az emberek fotoztatták volna magukat......
2021. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ezek forgalma szerintem 4-5 fotó/hónap lehet mostanában. Ha megtörténne amitől tartasz, akkor mi van? Függöny van.

Csadorban járkálsz hétköznapokon? Az emberek néznek, te meg őket nézed. És?

2021. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Igazolványképhez kell? Van a neten olyan egyszerű program ahová csak fel kell töltened egy képet magadról és megszerkeszti igazolványképnek. Rossmannban kinyomtatod 88Ft/ egy fotó.:)
2021. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem gondolom, hogy bármilyen veszélye volna a fotó automatáknak. Legnagyobb kockázat, hogy vajon mennyire tiszta a belseje. Nem lehetetlen, hogy valaki benéz közben, az ilyet nem nagyon lehet kiküszöbölni, de nem is tartom túl valószínűnek, hogy előforduljon.

Azt sokkal nagyobb gondnak érzem, hogy amikor utoljára automatában fényképezkedtem (úgy 20 éve) kimondottan gyenge volt a kép minősége és nem biztos, hogy ez azóta bármit is javult.


Szerintem sokkal jobb és biztosabb minőséget érhetsz el, ha bemész egy fotólaborba megcsináltatni. Szokatlan lehet az idegen ember, de ő legalább látja, hogy milyen lesz a kép, tud tanácsokat adni, hogy mit csinálj, hogyan tartsd magad, hogy jobb legyen az eredmény, megnézheted, mielőtt kinyomtatják, újra lehet csinálni, ha mégsem felel meg.


Ha mindenképp meg akarod úszni a személyes kontaktust, akkor egyrészt megoldás lehet az #5-ös által javasolt megoldás, hogy megcsinálod magadnak és kinyomtatod valamelyik online fotó rendelő szolgáltatással.

Másrészt viszont terápiás célzattal is hasznos lehet ilyen helyekre járni, hogy hozzá edződj az emberi interakciókhoz.

2021. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Mit akarsz ott csinálni? nem fértek ott el ketten letolt gatyával.
2021. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Attól félsz, megkefél a szék?
2021. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!