Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene ezt a lehető...

Hogyan kellene ezt a lehető legnormálisabb módon csinálni?

Figyelt kérdés
Egy telefonos üzletben dolgozok, múltkor bejött egy lány aki nagyon tetszett, és hát mivel ügyfelünk volt, én már tudom róla hogy kicsoda, telefonszám stb... Már élőben is szívesen kezdeményeztem volna, de meló közben nem nagyon lehet ilyeneket csinálni, ráadásul kollégákkal voltam akik hajlamosak ilyenkor óvodás módjára viselkedni és elrontani a lehetőséget, volt már erre példa... Ez amúgy kb 1 hete volt, bíztam benne hogy még visszajön mert úgy volt, de sajnos már nem találkoztam vele. Megérhet egy próbát csak úgy rá írni a semmiből? Hogyan ne tűnjek ilyen módon valami mániákusnak? 😆

jan. 22. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nagyon creepy, ilyenek miatt se adom be szervizbe a cuccaimat…
jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem élhetsz vissza a munkahelyen szerzett ismereteiddel, a telefonszámot te mint magánember nem ismerheted, nem kezelheted, csak a cég és csak írásban lefektetett céllal. Nincs jogod ismerkedésre használni. Nem ő az utolsó esélyed.
jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Remélem van egy tagbaszakadt palija akinek van 3 fiú testvére és majd el magyarázzák kivel szórakozzál.
jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Megérhet egy próbát.Szerintem veszeni nem lehet vele.
jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Á, semmit, csak mondjuk feljelenti a cégnél, és kirúgják ...
jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Velem csináltak hasonlót, ha megint jönne egy ilyen srác, simán jelenteném a munkahelyén. Akkor nem volt ennyi eszem.
jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat köszönöm, nekik elmondom hogy ha nem hát nem, én nem biztos hogy megijednék, de ráijeszteni úgyse akarok senkire, elúszott, ez van. Aki meg ezért nem viszi szervizbe a telefonját, az remélem szereti ha tönkremegy és benne marad az egész élete, adatokat meg nem adunk tovább senkinek...

A frusztráltak, akik meg itt életükben max az anyjukat csókolták meg, lehet fogni egy vödröt és elhordani magukat.

jan. 22. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
A stílusod alapján egyértelmű, miért vagy rászorulva ilyesmire a csajozásban.
jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

“ az remélem szereti ha tönkremegy és benne marad az egész élete”


Süt belőled a jóindulat… kíméld meg a csajt magadtól.


Amúgy én írtam azt a választ, gondoskodok magamnak az adatmentésről és szinkronról, nem szorulok ilyen szatírok segítségére. 😊

jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!