Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyenre mi a legnormálisab...

Egy ilyenre mi a legnormálisabb reakció?

Figyelt kérdés
Ha állok egy buszon, valaki leül kb. két méterre tőlem, és elkezd folyamatosan, megállás nélkül engem bámulni, mi a legnormálisabb reakció az ilyenre? Gondolom nem az hogy beszólok neki hogy mi a francot bámulsz vagy tudod kit bámuljál, vagy valami ilyesmit
2023. júl. 1. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hadd bámuljon. Te nézz ki az ablakon.
2023. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Alapjába véve ne foglalkozz vele.


Kivéve, ha Donny Jones.


[link]

2023. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha AZT látod, hogy FOLYAAMATOSAN BÀMUL, az CSAK ÚGY lehetséges, ha te meg öt bámulod!!!!

Ne nézz rá, foglald el magad valamivel, telefonnal vagy nézz ki az ablakon, vagy akármi mással, ne vedd figyelembe.

Mellesleg könnyen lehet, hogy nem is TÉGED bámul, csak egyszerüen ez ki a fejéböl, és éppen te vagy abban az irányban, amerre bambul.

2023. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az meg se fordul a fejedben, hogy marhára nem is téged bámul, csak abba az irányba, amerre te állsz? 😏
2023. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Két méterről csak lehet látni ha valaki mereven engem bámul
2023. júl. 1. 09:22
 6/13 ShadowGanxter ***** válasza:
38%
Kenj egy vajas kenyeret és tiszta erőből vágd hozzá, majd a következőket mondod neki: Hé öcsikeksz, még egyszer azon kapom magam, hogy bámulsz, istenemre esküszöm, hogy kapsz egy sajtos tejfölöst is.
2023. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki "mereven bámul", az általában nem néz senkit, hanem csak nyitva van a szeme és néz ki a fejéböl.
2023. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Én azt szoktam hogy vissza bámulok. Farkasszemet nézünk. Ha nem adja fel akkor megcifrázom és emelgetem a szemöldökömet, nagyra nyitom a szemeimet, puszit küldök stb.


Ha ideges vagyok, akkor rákérdezek mit les.

2023. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
El kell kezdeni onanizálni.
2023. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés, hogy mit szeretnél vele kezdeni?

- Elkezdesz vicces lenni vele szemben, grimaszolsz;

- Megkérdezed, hogy "Kell a hely?";

- Farkasszemet nézel vele;

- Megkérddezed, hogy tetszel-e neki?;

- Nem figyelsz rá;

- Elkezdesz kekeckedni vele.

2023. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!