Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig is biztos voltál...

Mindig is biztos voltál abban, hogy össze akarsz költözni?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak szól a kérdés, akik már összeköltöztek a párjukkal.


Én most elhatároztam, hogy megkérdezem a páromat mi a véleménye az összeköltözésről így lassan 3 év után.


De bizonytalan vagyok abban, hogy jó e lesz. Mert sok költséggel jár és rengeteg takarítással, amit eddig a szüleink csináltak.


Legjobban az riaszt el, hogy félek, hogy csak én fogom nagyrészt kiveni a részem a nem szeretett takarításban és a párom nem. Hisz a férfiak nem nagyon szeretnek takarítani. Bár ki szeret?! 😅


jan. 24. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A takarítás a legkisebb gond :D

Én mondjuk egyedül éltem és a párom is, mikor találkoztunk, nem a szülői házból költöztünk össze.

És én ennek örülök. Jó, hogy nem egy óriásbébi a párom (már a férjem) hanem egy felnőtt férfi, aki önállóan is megállja a helyét, és nem anyuci pótlékot vagy háztartási robotot lát bennem, hanem társat.

jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Távkapcsolatként indult, így fél év után összeköltöztünk. A nyakamba szakadt házimunka és egyéb teendők miatt a mai napig szoktam morgolódni, de megoldjuk. Én is a szülői házból kerültem bele, a párom már régóta egyedül élt.
jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, hogy eddig a szüleitek takarítottak utánatok, de az összeköltözéshez már elég éretteknek érzitek magatokat? Attól még, hogy valaki a szülői házban él, még nem kell életképtelennek lennie. Még anyuval takaríttatjátok a szobátokat, de összeköltöznétek? :D
jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legkisebb gond valóban. Ehelyett nekünk hosszútávú durva problémáink voltak, mégis mindig biztos voltam benne. Nyártól együtt élünk és minden rendben. A régebbi távkapcsolatomban is én lettem volna biztos és már 3 hónapnál felmerült bennem előre gondolkodni.

Amik aggasztanak, azokat le lehet fixálni előre. 3 évnél ilyenen problémázni nem kéne tervezés helyett.


35/F

jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi két hónap után összeköltöztünk. Az exemmel 5 hónap után. Nem értem mire vártok.
jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sorry, nem azt akartam sugalni, hogy az anyum takarított mindig.

A páromnál takarírónő van, én meg közösen takarítottam anyummal.

jan. 24. 09:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok állatok, akkor a takarítás heti egyszeri alkalom 1-2 óra. A többi csak odafigyelés a hétköznapokban.

Akkor van gond, ha az egyik fél rendszerető, a másik meg semmire sem vigyáz.

jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálunk álltalában napokig a szobában vannak a mosatlanok, aztán mikor kiviszuk akkor is az anyós mosogat, mert nekünk nem engedi, mert nem tetszik neki ahogy mi mosogatunk
jan. 24. 10:10
 9/15 anonim ***** válasza:
8: Akkor én nem költöznék össze veletek az tuti :D
jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi egy év kapcsolat után költöztünk össze, 22 évesek voltunk.

Előtte koliban éltünk egyetemi éveink során. Azelőtt otthon.


Igen, mindigis tudtam, hogy egyszer szeretnék összeköltözni vele (merthogy vele tervezem a jövőt és nem szeretnék a szüleim házában megöregedni meg szülni stb), de nem volt sürgető, amíg holt kolink. Ez egy megfelelő átmenet volt számunkra.


Otthon (a családomnál) nekünk is van takarítónk, anyóséknál robottakarító, mégis megfelelően mehosztozunk minden házimunkán a párommal. Mindkettőnk feladata, minfkettőnk csinálja is magától.

jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!