Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Irigyek rám akik mióta megszül...

Irigyek rám akik mióta megszületett a kisbabám és rakok fel róla képeket törölnek FBról és kikövetnek Instáról is főleg férfik?

Figyelt kérdés
jan. 26. 20:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy nem az irigység az oka..
jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Kitana. ***** válasza:
99%
Nem, csak hidegen hagyja őket a babád.
jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki irigy, az nem törölni és kikövetni fog, hanem negatív megjegyzéseket tenni.

Amúgy ez mi okból zavar téged? Miért velük foglalkozol?

jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem irigyek, csak mar nem akarnak toled semmit.
jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg herótjuk lett a sok babafotódtól. Valljuk be, szerintem is beteges, hogy valaki minden nap feltolja a netre a gyereke képeit.
jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Érdektelen számukra.
jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Legalább nem pedok. Nyilvan nem egy baba érdekli őket
jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Milyen gyakorisággal teszel fel a gyerekedről képeket?


Nekem is van olyan ismerősöm, aki napi szinten többet is feltesz a gyerekéről. Ez számomra idegesítő, és ilyenkor megkérdezném, hogy miért tesz fel ennyit? Kinek akarja bizonygatni a saját gyerekét? Mivel egy bizony szint után már ez nem dicsekvés és büszkeség, hanem önbizalomhiány, és a sok like-tól és dicsérettől várod azt, hogy te milyen jó anya vagy, hogy dagadjon a melled.


Szerintem az igazi figyelmes anya nem teszi közszemlére a gyerekének minden mozzanatát. Van magánszféra is. A gyereked egyszer felnő, biztos számon fog kérni, hogy minek tetted ki az egész gyerekkorát fb-ra.

jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem irigy senki. Ez biztos.


Csak már gyerekkel végképp nem akar senki, a pasidon kívül.


Elég azt megnézni amikor egy csak kirak egy képet a szerelmével közösen...kap 20 lájkot.

Amin meg egyedül van 200-at.

jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Semmi szándékomban nem áll az áldozathibáztatás, magam is okádok attól amikor egy kérdező ellen fordítják a saját kérdését, ugyanakkor eszembe jutott valami. Az, hogy én olyanokat szoktam kikövetni, törölni, akik idegesítő mértékben és mennyiségben tolnak az arcomba számomra érdektelen tartalmakat. "Koelhósok", idézetméniások, mindenért hálálkodók, önjelölt életigazságtanítók, stb. Mondjuk engemet nem zavar amikor valaki családi vagy kisbaba fotókkal bombázza a netet, mert az sokkal személyesebb, mint a fenti marhaságok, de lehet, hogy van, akit zavar.
jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!