Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha azon...

Szerintetek normális ha azon az állásponton vagyok hogy felesleges volt megszületnem vagy már meg kellett volna halnom mert teljesen értelmetlen az életem?

Figyelt kérdés
27 évesen még itthon élek szüleim nyakán, sokszor munkanélküli voltam az utóbbi években, nem volt még barátnőm soha, szerintem már impotens is lettem a sok maszturbálástól meg a sok piálástól. Nem is tudom minek születtem meg vagy minek élek, csak tengődök napról napra, nem érdekel semmi, utálok dolgozni meg úgy alapból mindent utálok. Sokszor gondolkozok rajta hogy valahogy megölöm magam de még ehhez is szerencsétlen vagyok hogy kitaláljak valamit. Úgy érzem magam mint aki "itt ragadt" az életben, várom már hogy vége legyen de nem tudok belóle kilépni.
2021. jan. 7. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván valóan nem az.

De ha már itt vagy ragadva, és nem tudod mit kezdj magaddal, miért nem próbálsz valami jót kihozni belőle? Annál rosszabb nem lehet, mint egész nagy rágni a kefét hogy minden szar. :)

2021. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
nagy - nap
2021. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Komolyan az lett volna a legjobb ha még születéskor meghalok, mivel eleve koraszülött voltam. Gyerekkoromban meg egyszer elütött egy autó de azt is túléltem valahogy. Olyan 20 éves korom körül is volt egy "balesetem" de valahogy azt is megúsztam simán. Nem értem, mintha valaki szórakozna velem hogy élnem kell annak ellenére hogy nem is akarok.
2021. jan. 7. 20:34
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd abba a piálást és kitisztul a kép.

Senki sincs hiába.

2021. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez a gond hogy már lassan 2 éve nem ittam komolyabb szinten (előtte 4 évig piáltam), pedig ha minden nap leihatnám magam akkor minden elviselhetőbb lenne.
2021. jan. 7. 20:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez önsajnálat.Kezdj el élni!
2021. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz, menj ki és próbálkozz, tapasztalj. Minden jobb annál, mint amit most csinálsz... Mi van akkor ha otthon élsz? Segíts a szüleidnek a ház körül, keress munkát folyamatosan, vedd fel a kapcsolatot régi osztálytársakkal interneten, csinálj valamit, bármit, akármit! Csak ne siránkozz flöslegesen... Ha benne ülök egy lavor kakiban kiába sírok, panaszkodok, gyűlölöm az egészet, amíg fel nem állok és le nem takarítom magam semmi sem fog változni!
2021. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy bármit mondhattok neki, nem igazán fogja megindítani, tudom mert én is dagonyáztam ugyan ebben évekig.
2021. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8- as

Akkor mond el neki te, hogy van kiút.

Neked talán elhiszi.

2021. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Éltem én már eleget, laktam 4 városban, tanultam 2 egyetemen, dolgoztam több munkahelyen, buliztam rengeteget, megismertem emberek százait, elolvastam százféle könyvet, de valahogy minden létezett bennem ez az állapot, hogy csak nyűgnek érzem az életet, ezen az alkohol tud enyhíteni de nem ihatok mindig.
2021. jan. 7. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!