Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van Insta sztoriba...

Mi értelme van Insta sztoriba olyan képet betenni, ami kb. egy másodpercig, vagy még addig sem látszik?

Figyelt kérdés
Újabban elég sokaknál, leginkább huszas évei elején járó hölgyeknél figyeltem ezt meg. Tudom, nem ez a világ legnagyobb problémája, csak egyszerűen nem értem, hogy mi áll ezen jelenség mögött? Miért jó, vagy előnyös ez nekik?
jan. 26. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi csak elrontották mikor kirakták.
jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan mint a messengeren. Van hogy képet akarok küldeni és valamiért ilyen 1 másodperces videó lesz belőle. Ahogy rá nyomok a felvétel gombra rajta marad véletlen egy hajszálnyit még az ujjam és így lesz belőle ilyen nagyon rövid videó. Van akit nem érdekel és kiteszi így. Mondhatni talán, hogy trehány mert így hagyja ahelyett hogy csinálna újat.
jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi értelme az insta sztorinak?
jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!