Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az alábbi uniszex becenevek...

Ha az alábbi uniszex beceneveket külön keresztnévknt lehetne anyakönyvezni melyik nemhez tartoznának?

Figyelt kérdés
Gabi Szabi Karcsi Guszti Livi Berni Vali Klau Marci Józsi Domi Zsüli Dári Oti Flóri Saci Erus

jan. 27. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
ffffnnnnfffnfffnn
jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Fiúk névként anyakönyveztetném: Szabi, Karcsi, Guszti, Marci, Józsi, Domi, Oti

Lány névként anyakönyveztetném: Gabi, Livi, Berni, Vali, Klau Flóri, Saci

A többit nem tudom hova kötni mert nem ismerek ilyen becenevekkel becézett embereket

jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mint a kettes annyi, hogy nekem az Oti lánynév lenne, mint az Otília becézése.

Szintén lány a Zsüli és Erus.

A Dári fiú.

jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
3-as én akit ismerek Oti becenévvel az Attila
jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért írta a kérdező, hogy uniszex becenevek.

Én Otíliát ismerek Oti becenévvel. Felénk az Attilákat Ati, Atus, Atis beceneveken szólítják.


3-as voltam.

jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös én hallom azokat a beceneveket is Attila beceneveként


2-es és 4-es vagyok

jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lány: Gabi, Livi, Berni, Vali, Klau, Zsüli, Oti, Saci


A többi fiú, bocs, ha nem írom le azokat külön. A Vikit hiányoltam, én azon mindig meg szoktam lepődni, ha férfiakat hívnak így, de szokták használni a Viktor becezesere, nekem viszont az egyértelműen Viktória.

jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem hallásra már eleve nem uniszex a Livi, Berni, Vali, Klau, Zsüli, Saci, Erus, szóval ezek egyértelműen lány, a többi fiú, de egyébként nem igazán értem, hogy miért akarna valaki fiúnak ilyen gügyögős, abszolút férfiatlan i végű becenevet adni anyakönyvileg. Az oké, amikor becézésre használjuk ezeket, de legyen már egy felnőtt férfinak rendes, vállalható, felnőttes neve. (És hozzáteszem, hogy én amúgy a lányneveknél sem szeretem, amikor a becézett változat önálló keresztnévként adható, de ott azért még jobban elmegy szósszal.)
febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Férfi: Szabi Karcsi Guszti Marci Józsi Domi Oti

Önálló keresztnévként anyakönyvezve ezeket tudnám férfi névként elképzelni, többit csak nőiként.

márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek mióta is unisexek?
márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!