Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak lehetőségek, amik...

Vannak lehetőségek, amik egyszeriek - nekem pont egy ilyet sikerült elrontani, azóta is ezen eszem magam. Mi a kiút?

Figyelt kérdés
Az egyik egy személy, a másik egy álláslehetőség. Mindkét esetben hagytam, hogy a félelem eluralkodjon felettem.

jan. 28. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjts elutasításolat, hogy legyőzd a félelmeidet.


Direkt jelenkezz olyan helyekre, ahova "tuti nem vesznek fel". Ha elutasítanak, még kérdezz vissza, hogy dupla elutasítás legyen.

Személyekkel ugyanez. Menj oda társaságokhoz, szimpatikus emberekhez. Ülj oda másokhoz stb.


Meglepődnél mennyi nem várt pozitív visszajelzést kapsz majd.

Plusz legyőzöd ezt a félelmed és legalább a jövőben nem fog gátolni.

jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági játekos vagy. Hát azert nem mindegy sztem sem hogy miért mennyit vagy mit kell kockáztatni, beáldozni esetleg. Nem mindegy a várható nyereség meg a várható bukás közti különbség
jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!