Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok,mi a sikertelens...

Mit gondoltok,mi a sikertelenségetek oka?Akartok még változtatni?Hol volt az a pont,ahol eldöntöttétek,hogy nyitottak lesztek új lehetőségekre?Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen területről van szó. De szerintem általánosságban 90%-ban te vagy az oka, a maradék 10%-ban meg olyan tényezők, amiket nem tudsz befolyásolni, bár lehet kicsit sokat mondtam a 10-zel.


Persze, hogy akarok. Az elmúlt 8 évben 2-3 pont is volt, ahol akartam változtatni és sikerült is. Most vagyok 26.


Számomra a változás egyenlő a fejlődéssel. Persze nem a teljes változásról beszélek. A morális értékrendem alappillérei érintetlenül maradnak, inkább csak megtanulok alkalamzkodni és a megoldáshoz szükséges képességeket létrehozni és fejleszteni az adott problémához.

2021. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok,mi a sikertelenségetek oka?": Az, hogy nem merem kimondani a haragomat, így sokszor alárendelődök másoknak.

"Akartok még változtatni?": Persze, szeretnék, de nagyon nem megy, mert az elméletet nem tudom bevinni a gyakorlatba.

"Hol volt az a pont,ahol eldöntöttétek,hogy nyitottak lesztek új lehetőségekre?": A terv sokszor megvolt már, az alkalom is, de a gyakszi... Az nem megy.

2021. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!