Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 30 éves koromig csak...

Ha 30 éves koromig csak vegetáltam, van még esélyem változásra?

Figyelt kérdés
Nincs szakmám, nem értek semmihez, nem motivál semmi, minimálbéres munkákból tengődtem eddig (meg voltam munkanélküli is jó ideig), most is 300 ezret keresek. Nincs saját lakásom vagy albérletem, nincs kocsim, jogosítványom sem. Nem volt barátnőm, nincsenek barátaim, csak akkor megyek valahova ha muszáj. Ebben az évben leszek 30 éves és most kezdek ráeszmélni hogy nagyon eltelt az idő, miközben semmit sem csináltam.
jan. 28. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán. Viszont nagyon fontos, hogy megtaláld, mi hoz téged lázba, mi az, amit nagyon szeretsz csinálni, amiben tehetséges és sikeres vagy, mert a céltalanság öli meg a férfit.


Még van előtted 40 év. Az életed nagyobb részét még boldogságban és sikerben tudod leélni, ha még most változtatsz.


Határozd el, hogy ez a gyönyörű jubileumi év lesz a TE éved, amikor minden megváltozott. 35-40 évesen meg fogod a mai énednek hálálni, ha most még változtatsz.


Kitartást, nem vagy még elkésve!


Üdv,

egy másik 94-es. ;)

jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
esély van, csak kevés. és 5x annyit kell nyújtanod mint más.
jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Készülj fel, hogy ez csak rosszabb lesz.
jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi lesz rosszabb?
jan. 28. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Az életszínvonalad. A testi és mentális egészséget. Az esélyeid száma. HA nem változtatsz most.
jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy nem tudtam olyan szakmát találni ami érdekel és meg is tudnám tanulni. Azért tartok itt...egy jó szakmával jó fizetésem is lenne, amiből simán fenn tudnám tartani magam.
jan. 28. 19:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, menj ki külföldre.
jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ebben tudnak neked segíteni a szakemberek.


Keress erre rá a Google-ben:

Pályaorientációs kérdőívek, pályaorientációs tanácsadás.


Remélem, találsz a környékeden segítséget. Segítenek megtalálni a képességeidhez, tehetségedhez, érdeklődésedhez passzoló szakmákat.

jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
#7, külföldön se fogja tudni, hogy mi az élete célja. A külföldi nehézségek csak mégjobban keresztbe vágják az életét. Először Magyarországon kell megtalálni a helyét.
jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ott kezdődik, hogy ez nem "esély" hanem döntés kérdése.
jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!