Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha általában kedvesek és...

Ha általában kedvesek és mosolygósak velem az emberek, akkor jelentheti azt, hogy szimpatikusnak találnak?

Figyelt kérdés
Messziről indulok, de mindjárt megértitek, hogy miért. Az utóbbi időben elég sötét és pesszimista gondolatok árasztottak el magammal kapcsolatban és ezeket megelégelve próbáltam összegyűjteni olyan szituációkat a múltból, amikor valamilyen pozitív élmény ért másoktól. Olyan jól sikerült feleleveníteni ezeket a történéseket, hogy arra jutottam, hogy az esetek legalább 80%-ban mosolygósak és kedvesek velem az emberek (idegenek is) egészen az idős néniktől, a korosztályomig és a tőlem valamivel idősebbekig.

jan. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, biztos helyes, kedves arcod van.
jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, de látatlanban nehéz megmondani. De vannak ilyen emberek, akik bevonzzák ezt, valószínűleg pozitív/segítőkész/barátságos a kisugárzásod.
jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindig!vannak a képmutató emberek, de lehet csak én vagyok rossz környezetben :/
jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran pont azok szúrnak hátba, akik mézesmázosak veled, és azért kedvesek, hogy ne fogj gyanút, és hogy kitárulkozásra buzdítsanak, miközben a hátad mögött alád tesznek. De ha a kedvességet olyanoktól (is) tapasztalod, akikkel csak egyszer/ritkán találkozol, akkor valószínűleg jó a kisugárzásod és mellé nagy eséllyel igen jól is nézel ki.
jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!