Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szimpatikusnak...

Szerintetek szimpatikusnak talál most már ?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a haverok által. Egy suliba is járunk. Az elején olyan lenézőnek, tábolságtartónak tűnt, szinte nem is köszönt vagy ha igen akkor is épphogy kicsúszott a száján. Aztán egyszer beszéltünk pár szót, és azóta mintha talán megkedvelt volna, mosolyogva köszön pedig előtte alig stb. Ilyen van hogy valaki nem szimpi de egy beszélgetés után változik ? Vagy lehet csak szerény ?
2023. okt. 16. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem annak idejen mindenki bekepzeltnek, lekezelonek tartott, pedig csak zarkozott voltam es szep.
2023. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek jópofizzon, ha semmit nem tud rólad? Ha csak látásból ismer, akkor teljesen oké, hogy csak köszön. Mivel beszéltetek, így már kicsit közelebb érez magához, de szerintem ne feltétlenül gondolj bele bármit. :)
2023. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!