Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy belementem...

Jól tettem hogy belementem egy cigányok által generált ellenem irányuló mocskolodasba és visszamocskolodtam?

Figyelt kérdés
Úgy voltam vele, hogy mert élőben felenknek meg baratsagosnak látnak az nem minden és attól még nem tehetnek meg bármit. Pláne hogy eddig alapjaraton mindig kedves próbáltam lenni, amikor már más nem lett volna az akkor is sőt próbáltam elhitetni magammal biztosan csak csipkelodnek...
jan. 31. 05:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
???
jan. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Őőőőőőő... Ja.
jan. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Leszarom
jan. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriát tévesztett a kérdés (Számítástechnika, Internet kategória)......
jan. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert interneten volt a mocskolodas.
jan. 31. 07:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Javaslom ebből a kérdésből a 12-es hozzászólásomat, ugyanez a tanácsom neked is: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1255..
jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Elolvastam a hozzászólásodat, nem értek egyet. A romák is pontosan azért fajulnak és fajulhattak el ennyire, mert nem, vagy csak nagyon ritkán volt következménye a tetteiknek. A további ráhagyással és megengedéssel csak tovább fog romlani a helyzet és soha nem fognak beilleszkedni a társadalomba. Mert a mindent megengedéssel és elnézéssel nem is kell nekik, hiszen miért kellene? Talán ők sem értik. Ha lopásra vannak szocializálva és nincs következménye annak, hogy lopnak, akkor miért ne lopnának? Miért mennének el tanulni, dolgozni, ha lopásból is élhetnek?
jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
#5 Ja, hát úgy könnyű... :D Majd azzal dicsekedj el, ha a éjjel a blaha aluljáróban mocskolódsz vissza!
jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem járkálok éjjel, így olyan nem lesz:)
jan. 31. 08:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csipkelődnek mi?

Na most a rosszindulatú szélsőbalos beszólogatás meg a csipkelődés között van nem kis különbség

Nézd a cigányok más népcsoport, nem túl intelligensek általában erőszakra bűnözésre alkoholizmusra drogozásra erőszakra erősen hajlamosak

Nem fognak rád azonos félként tekinteni ha nem vagy szintén jól látható cigány és általában elég problémás népség

Vissza lehet szólni a cigányoknak de gázspray meg kés legyen nálad mert rádmennek jó szokásukhoz egyből vagy 10-en aztán agyonvernek vagy megkéselnek arra azért készülj fel

Nem szabad azért hagyni, hogy terrorizáljanak azt sem ami kedvelt szokásuk

jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!