Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kikapcsolni?

Hogy tudnék kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Ugy érzem, hogy már nagyon a határon táncolok.

A kislányom betegségét nem tudják kideríteni, folyamatosan különböző új tünetek jönnek elő nála. Iskolába járni is ritkán tud emiatt.

A kicsi 1.5 éves, és még sosem aludta át az éjszakát.

Kimerült vagyok. A párommal sem tudok minőségi időt tölteni.

Az agyam is állandóan jár, aggódok, féltem a gyereket, és a legnagyobb is igényelne, de fejben már sehol nem vagyok.


jan. 31. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apró tanács: a kicsi azért nem aludja végig az éjszakát, mert melege van. Csökkentsd a szobája hőjét, vagy egy réteget vegyél le róla próbaképpen.
jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Takarót születése óta nem viseli el magán, és nincs túl meleg, ez biztos, sokszor félek is, hogy megfázik.
jan. 31. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Pont ez a baj. Félsz, hogy megfázik, emiatt túlöltözteted, s emiatt nem alszik normálisan. Legalább egyszer próbáld ki, hogy egy réteggel kevesebbet adsz rá. Tapasztalat.
jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy hosszú ujjú body van rajt és egy vékony harisnya. Ennél kevesebbet hogy adjak rá? Nem öltöztetem túl tényleg.
febr. 1. 09:30
 5/6 Senior Séf ***** válasza:

A kislányod feltehetően autoimmun betegségben szenved. Ez a mai, a természetestől nagyon messze elrugaszkodott táplálkozás hozadéka. Az akadémikus orvoslás pedig 17 évvel le van maradva e tárgykörben.

Aludni azért nem tud a kicsi, mert a bélrendszeri diszfunkció (ami az autoimmun betegségek előszobája) egyfajta belső stresszfaktor. A stressz hatására a mellékvese kortizolt termel, ami nem engedi termelődni a melatonin alváshormont. (Te is a stressz miatt nem alszol.)

Sürgős életmód- és étrendváltás lesz szükséges.

febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha a betegséggel és tünetekkel kapcsolatban írnál ki kérdést? Hátha valaki tapasztalt hasonlót.

Bár Dr.Ötös már diagnosztizálta, azért hátha van még másnak is ötlete.

febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!