Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig bírnátok ezt?

Meddig bírnátok ezt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy székhez vagy kötözve.

A karjaid a karfákhoz vannak szorítva, a lábaid a széklábakhoz vannak rögzítve.

A hasad, mellkasod a széktámlához szorul.

Vékony, de erős kötelet használtak.

A szádat bekötötték többször és az álladat is felkötötték, hogy ne tudd mozgatni.

Az arcod szintén be van kötve kendővel, ragasztószalaggal, tehát abszolút el is vagy némítva, csak "mmm", ennyit tudsz nyögni, de lélegezni azért tudsz.



febr. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mindkét csuklóm extrém hajlékony, konkrétan bármiből ki tudom forgatni a kezem, onnantól megoldanám a többit.
febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
mindegy meddig bírnám, hisz oda vagyok kötözve, akaratomtól függetlenül.
febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Könyörögnék hogy öljenek meg.
febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Addig bírnám, amíg el nem oldoznak, hisz ebbe nem halnék bele (ha etetnének-itatnának).


Egyébként nyilván nem sokáig bírnám, utálok egyhelyben lenni.

febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Hulye kerdes, addig birnam mig el nem emgednek, vagy meg nem olnek, vagy szomjan nem halok.
febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Megint a megkötözős perverz, aki csak azért tesz fel ilyen kérdéseket, hogy a reakciókra tudjon recskázni.
febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
2 óránként pisilnem kell, szóval max. addig. 3 óránál nagy fájdalmak után magam alá vizelnék, a saját húgyomban ülve meg nem lenne túl kellemes se nekem, se az esetleges fogvatartóimnak a pöceszagban.
febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!