Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hátrány lehet a dadogás, ha...

Hátrány lehet a dadogás, ha tetováló szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Azt takarja, hogy én nem szeretnék munka közben beszélgetni a vendéggel, mert félek hogy elrontom. Valamint nehezen tudom átadni a szükséges informáciokat.
febr. 2. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Valamiért a beszédhibás emberekről azt is hiszik, hogy kicsit ostobák. Vagy pl. a kancsalokról is. Sajnos létezik egy ilyen előítélet. Márpedig egy ostobenkó emberre nem bízom a tetoválásomat, gondolhatják a potenciális ügyfelek és lelépnek.
febr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj dumálni a vendégekkel, sokakat idegesít is amúgy.
febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj volna.
febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem szükséges beszélni munka közben nem ezen van a hangsúly hanem, hogy van e érzéked a dologhoz, magához a rajzhoz meg a tetováláshoz, szépen dolgozol e

kifeszített disznóbőrön szoktak gyakorolni a tetoválók még mielőtt élesben nekiállnának javaslom én is, tetoválj azon közben beszélgess aztán majd látjuk hogy megy

febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A rajz késségemmel nincs baj. Ebben vagyok tehetséges és ilyen iskolát végeztem. Szóval tudom h ez menne. 20 éve állandóan rajzolok csak gondoltam hasznosítom, ha már szeretem is csinálni.
febr. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!