Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyermekkori emlékeid...

Milyen gyermekkori emlékeid vannak, miket csináltál gyerekkorodban?

Figyelt kérdés

febr. 2. 19:35
1 2
 11/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
60 éve voltam gyerek. Számítógép még messze nem lévén, minden szabadidőnket kint töltöttük. Sokszor csibészségen járt a fejünk. Pl fatertól csórt cigivel vonultunk ki a városszéli elhagyott bányaüregekbe, és a figyelmeztető táblákkal mit sem törődve mentünk be cigizni. Én menő voltam, mert az én faterom akkor tért át a Románcra, és az volt az egyik leghosszabb cigaretta. Ugyancsak kedvenc helyünk volt a városszéli bányató, ahol siklót, békát, tarajos gőtét, csibort, hasonlókat fogtunk és vittünk haza a lakásba, anyáink nagy örömére. Hétvégente, amikor állt a munka, a félkész építkezéseken is rendszeres vendégek voltunk, itt általában a tetőkön villogtunk a csajok előtt a vakmerőségünkkel, meg a hülyeségünkkel. Vagy ha azt untuk, karbidot loptunk és azzal durrogtattunk. Azért azt is el kell mondani, hogy az ilyen játékoknak rendszeres hozadéka volt egy derékig felhasadt nadrág, zúzódások, csontig ható horzsolások, törött ujj, vagy végtag, de amint ki tudtunk szabadulni, ugyanúgy mentünk a többiekkel megint, vagy ha nem bírtuk az iramot, papás-mamást játszottunk a csajokkal.
febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

Ném szótlan és szorongásos voltam valamint antiszoc.

Hála a szüleimnek.

febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*néma
febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!