Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyermekkori emlékeid...

Milyen gyermekkori emlékeid vannak, miket csináltál gyerekkorodban?

Figyelt kérdés

febr. 2. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
3-4 éves koromtól mindenre emlékszem évről évre, nyaralás, ünnepek, mindennapok
febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából sokkal több rossz emlékem maradt meg, mintsem jó. Mármint, ha így nagyon próbálok visszaemlékezi akkor eszembe jutnak ilyen játékok meg események, hogy miket csináltam, de a rossz emlékekre meg nem is kell megerőltetnem magam. Én egyébként nagyon sokat fociztam és számítógépeztem gyerekként.
febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer 2 haverommal találtunk 1db eldobott kesztyűt, úgy gondoltuk, rátesszük egy ott parkoló autó tetejére. Ezután ott maradtunk, bezzélgettünk, nem sokkal később megérkezett az autó tulajdonosa. Meglátta, hogy mosolyogva nézzük a kocsiját, erre utánunk kiabált, hogy "nagyon vicces". Ezután elsétáltunk, ő pedig kocsival indult ugyanabba az irányba, és mikor elhaladt mellettünk, kiabálta, hogy "hívom a rendőrséget", majd a megengedett ssbesség kb. másfélszeresével továbbhajtott.

Ez a kedvenc gyerekkori emlékem.

febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-5 éves kor között:

Levágtam a függöny rojtjait, mert úgy gondoltam, minek az?

Belepisiltem a szakajtóba.

Megkopasztottam egy élő tyúkot, mert levágni sajnáltam, de tyúklevest akartam főzni, mire anyu hazajjön. De a tyúk megszökött.

Bemeszeltem a fekete kutyánkat fehérre, mert anyámék azt mondták, hogy nyáron nem jó feketében lenni.

12 éves koromig hol a kezem tört, hol más baleset ért, csak a nyakam nem törtem ki.

Amúgy félős gyerek votam. De nem volt olyan rossz gyerekkorom.

febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Tesóimmal öltük egymést kb, fater 12 évesen megtanított vezetni meg vett quadot nekem kb 8 évesen ilyesmibe első voltam. 15 évesen kezdtem motorozni onnantól nem volt megállás jogsi nélkül nagymotorral stb. Igazi fiatalkorom volt a bulizás meg minden más elmények mellett. Hálát is adok érte. 21/f
febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Mint kiderült, 20 hónapos kotomtól sok történésre, inkább jelenetre tisztán emlékszem. A nagyszüleim igazolták vissza, hogy mikor történt. Én csak az emléket mondtam el.
febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkènt szèt drogoztam az agyam.Hmmmm. màsra nem emlèkszem.
febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon hiányos

Valószínű a mentális gondok miatt

febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
87%
A nyarak, az iskola, családi dolgokról vannak emlékek!
febr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Pl. behugyoztam.
febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!