Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondták nekem hogy járjak...

Mondták nekem hogy járjak olyan közösségekbe , klubokba ahol lehet ismerkedni a hobbimnak megfelelően . Szerintetek vannak ilyen klubok ? * A hobbijaim a megjegyzések rovatban !

Figyelt kérdés

Szeretek kijárni a Fiumei úti Nemzeti Sirkertbe - virágot vinni Kádár János és Horn Gyula sírjára de meg szoktam nézni Antall József miniszterelnök nyughelyét is . De amikor tavaly novemberben kint voltam utoljára nagy nehezen találtam meg Major Tamás nyughelyét.


Érdeklődési köröm

Kádár korszak , rendszerváltás

Az 1986-os csernobili atomerőmű katasztrófa

A pécsi 25 emeletes magasház ( 1977-2016 ) : 2004 nyarán láttam őt először és utoljára , azóta sok mindent megtudtam az épületről: történetét, műszaki adatokat, pár egykori lakó is nyilatkozott nekem online , néhány tanulmányt is csináltam róla , hírek az épületről , képek .

A lényeg az hogy az épület csak 13 évig üzemelt mert egy kivitelezési hiba miatt meggyengült a tartószerkezet és 1990. január és márciusa között mind a 900 lakót kiköltöztették ezután ilyen csiki csuki állapot kezdődött : 26 év alatt voltak tervek a hasznosítására de egyik se jutott el a kivitelezési pontig , így végül is annyira leromlott a ház állapota hogy elrendelték a lebontását ami 2016. március 25-en kezdődött és egészen 2016 október közepéig tartott.


Ma egy park található a helyén , jó nagy park mivel a magasház 18500 négyzetméter alapterületű volt



#Hobbijaim és érdeklődési körök
febr. 6. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez meg mi?!
febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Az érdeklődési körökből ítélve legalább 70 éves vagy.

Maradj a pcsádon otthon.

Nincs ilyen Kádár korszakos klub, mert már kihaltak a hívei. Örülj, hogy luk van a valagadon.

febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pécsi vagyok és a Magasház elég sokakat érdekel/érdekelt. Sokan be is szöktek, amíg még állt. Akik laktak is ott, azok is imádták. Nem tudom, hogy miért :D Talán azért, mert érdekes, tiltott hely lett.

Szóval pécsiek között biztosan találnál olyat, akivel erről tudsz beszélgetni. Engem mondjuk nem érdekel ennyire, de tényleg sokakat igen.

febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz. Érdeklődési kör alatt általában nem ennyire konkrét dolgokat szoktak érteni, hanem tágabb témaköröket. Téged pl csak ezek az események érdekelnek? Vagy úgy általában a modern kor történelme is? Mert azon a nyomon jobban el lehetne idnulni.
febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell privátba irogatnod a hülyeségeid. Ide is ki írhatod, hogy alkoholista vagy.
febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az is vagyok
febr. 6. 18:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Napi 1 üveg vodka
febr. 6. 18:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak marhultam . Nem vagyok alkesz 😊
febr. 6. 18:18
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezen kívül még gyűjtöm a régi újságokat, a legrégebbi az 44 éves Népszabadság Farkas Bertalan amikor ment az űrbe


Emberi koponyákat ( műanyag nem igazi )

febr. 6. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugdíjas klubok, öregek otthona. Ott lehetnek hasonló érdeklődésű emberek.
febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!