Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok a kérdezők akik megjegyzé...

Azok a kérdezők akik megjegyzésként kikötik hogy „Csak olyan válaszoljon aki ...”, nem érzik hogy ezzel provokálnak és már csak azért is kapnak egy csomó troll választ?

Figyelt kérdés

dec. 26. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Ezt én is így gondolom. Elolvasom az ilyen mondatot és szinte érzem, hogy ez egy felhívás a keringőre. :)

Persze én azért nem trollkodom a kérdés alá :)

dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden troll agresszív, aki csak jópofa de haszontalan válaszokat ír, talán megkíméli az olyan kérdezőket, akik külön jelzik, hogy fontos lenne nekik a komolyan vétel (tehát nem unalomból írja ki, nem hatásvadász, hanem tényleg megoldandó problémája lenne).

A megfogalmazáson múlik leginkább: nem mindegy, hogy elvárja és megszabja a kérdező milyen válaszokat vár (arrogáns lesz tőle és provokatív), vagy csak kéri, hogy kíméljék meg.

dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Sok esetben indokolt, pl, amikor kéri, ne a google-t javasolják - ez teljesen érthetö, sok felesleges, értelmetlen választ kizár, mivel a kérdezö feltehetöen ezen már túl van, vagy a másik tipikus eset, amikor húsmentes receptet keres, hogy húsos ételt ne írjanak.

Ennek ellenére sok hülye csak azért is ilyen válaszokat ír, ami tényleg elég csekély értelmi képességre utal

dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen emberek sokszor egy burokban élnek, sérülékenyek, naívak a legtöbb esetben.
dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindenki (!) figyelmen kívül szokta hagyni, az ilyen diszkriminatív felvezetéseket! Mert ha nem, mi lesz?! :DD
dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy suoktam "kikötni" valamit, hogy "kérek mindenkit, nem írjon provokatív vagy kamu (adott esetben konkrétan a kizárt dolgokat megemlítve) válaszokat" - ez szerintem nem diszkriminatív és az értelmesebb emberek képesek felfogni is.
dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!