Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy alban peksegben az arakat...

Egy alban peksegben az arakat nekem fejbol kell beutni a kasszaba?

Figyelt kérdés

Probanapra fogok menni, de ha az lesz az elvaras hogy osszes pekseutemeny arat fejbol tudjam egy par ora alatt, meg fejbe adjam ossze es csak a vegosszeget ussem be a gepbe, es a visszajarot is egesz nap szamolgassam akkor eljovok inkabb..foleg olyan oraberert amit adni fognak.

Nem szeretek szamolni, es egesz nap fejben szamolgatni en biztos hogy nem fogok. Csak kivulrol van az ara a peksutiknek oda irva belulrol nem? Persze egy ido utan berogzul mi mennyibe kerul ha oda van irva belulrol is az uveg moge, de ugy nem fogom tudni megtanulni hogy mindent kerdezgetni fogok allandoan attol aki betanit.


Tudtok errol valamit? Tapasztalat esetleg?


febr. 7. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken van egy lista a kasszánál, hogy mi mennyibe kerül vagy a kihelyezett ártáblák másik oldalára is fel vannak írva az árak, így te is látod, nem csak a vevő.


De, ez már eleve rossz felfogás, hogy még ott sem vagy, már azon filózol, hogy miért mondod vissza a munkát. Minden munkahelyen lesz olyan, ami nem fog tetszeni és gondolom, azért jelentkeztél oda, mert a végzettségeid által nem nagyon ugrálhatsz.

febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, azt lehagytam, hogy ha mindent beütsz a kasszába, utána pedig azt is, hogy milyen címlettel fizettek, akkor ki fogja írni, hogy mennyi a visszajáró. Feltéve, ha nem feketén dolgozik a cég és tényleg mindent be kell ütni.
febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Albán pékségbe ne menj dolgozni, ha jót akarsz magadnak, pénzmosoda az összes, és munkáltatóként sem a korrektségükről híresek
febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!