Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Albán pékségben milyen dolgozn...

Albán pékségben milyen dolgozni?Hogy viselkednek ott a nőkkel?Érdemes náluk dolgozni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát,ahol dolgozom velünk szemben van egy.

6-21 óráig van nyitva.Egy műszak a 15 óra.

Ahol lakom ott pedig 5-22-ig. Ők talán nem egy műszakban nyomják.

Gyakorlatilag az eladót felveszünk tábla nyitás óta ott van az ablakon mindkét helyen.

Olyan gyorsan cserélődnek az emberek,hogy szerintem a nevüket nem tanulja meg a főnök.

Elvétve van egy egy dolgozó,aki pár hónapig marad,ok többnyire az egyedülálló nők, akiknek muszáj pénzt keresni,de akivel eddig beszéltem, mind folyamatosan keres mellette állást.

Néhány ,aki bejárt közülük hozzánk vásárolni és beszélgettünk is, egy sem mondott jó véleményt.

Egy nyomorult szék nincs egyik helyen sem,amire leülhetne 15 óra alatt.

A pénz minden esetben minimálbér és 4-6 órás bejelentéssel trükköznek.

Mindemellett még a fizetési hajlandóság is csekély.

Szerintem igazi kizsákmányoló legtöbb.

Nem tudom van e köztük ettől jobb,de akivel beszélgettem,azt mondta hogy nem egy helyen járt így.

Ráadásul kb a bevétel negyede van gépbe ütve.

Halál gáz az ilyen.

Az ócska termékeiket meg hagyjuk.

2022. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam. 4-20ig volt nyitva, néha ketten voltunk és váltottunk egymást, néha egybe kellett lenyomni az egész napot.


A főnök paraszt, bunkó, albánul üvölt, tiszteletet nem ismer.

Nem csak a pultban kell állni, hátul is segíteni kell sokszor.


Én nem voltam bejelentve sem. Még időben tudtam meg, és leléptem. Mindig kp-ban kaptam a fizum műszak végén.


Nem volt rossz, 2 hónapig csináltam, mert a másik munkahelyen nem tudtam előző év végén kezdeni, csak január 1-től.

Ami a legnehezebb volt, az az éjjel 2-kor kelés (3-ra már bent kellett lenni és szelni a kenyeret, hogy reggel négykor a város további 4 pékségbe már tudjon a főnök vinni belőle. A mi boltunk volt az "elosztó", csak nálunk volt sütöde. A 4 csak sima bolt volt, pulttal. Azok sokkal jobbak szerintem, de mivel fiatal vagyok, a legforgalmasabb, legnagyobb üzletbe tettek be.

2022. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ismerősöm ott hagyta amint tudta halálra dolgoztatták őket és csak a megaláztatást kapták
2022. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én albán péknél már csak ezért sem vásárolok.

Ha a vásárlók bojkottálnák őket, szedhetnék a sátorfájukat.

2022. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem pékségben vagy úgy egyáltalán a magyar kisvállalkozó vendéglátósoknál dolgozni mindenhol a fent leírt problémákat vonzza maga után
2022. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Soha nem fogok venni náluk semmit.
2022. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam próbanapon, az is elég volt. Retkes kizsigerelő patkányok, minden szabálytalanul csinálnak. Nem szabad ott dolgozni. Pusztuljanak innen.
2022. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam ilyen helyen, 5-22 volt nyitva, fél 5 re kellett menni felmosni meg takarítani, zárás után meg leszámolás, pakolás stb, 11 ig is elhúzódott. Munkaszerződésem nem volt, szerintem azt sem tudta a főnök, hogy hogy hívnak, mondjuk én sem, hogy neki mi a neve. Mikor nyitott a pékség nyitástól voltam ott 1,5 hónapot, ketten voltunk pultban nyitáskor és 2 műszak volt de aztán elszállingóztak az emberek és nem lett új ember, 1 műszak lett hajnaltól éjjelig, és egyedül maradtam, így nem tudtam wc re menni vagy rendesen elmenni kajálni, WC re napközben 1-2 szer sikerült menni "sunyiban", pékekből is 2 nappali és 2 éjszakás volt de hamar csak 1-1 lett, így már ők sem tudtak váltani. Gépbe nem kellett beütni minden eladott árút, "szelektálni" kellett, hogy kiét ütöd be kiét nem, így a kasszában és a gépben lévő összeg elég nagy különbségekeket mutatott nap végére, abból lett a bér adva, leszámoláskor este mindig ott volt a főnök, de eléggé össze vissza számolt... Azért mentem oda melózni, mert gondoltam pékség mindig lesz kajám, ami mondjuk igaz is volt, bérben sem ajánlottak rossz órabért, csak így bejelentés illetve szabadság, betegallomány, tb nélkül már nem is olyan jó, viszont mikor egész napos lett a műszak, már "kiegészítettem" magamnak illetve a váltó kolléga is, mindig megbeszéltük, hogy ne legyen nagy eltérés a kettőnk napi forgalma között. 1,5 hónap után meguntam, hogy hajnaltól estig bent vagyok, 0 bejelentéssel, van, hogy több napokat is egyhuzamban bent vagyok így minimális alvással meg a pékárúkat is meguntam, hogy mindegyik ugyanolyan ízű, és otthon meg bent is azt eszem így "felmondtam". Mondjuk azóta is keresnek embert mint minden albínó pékségbe.
2022. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!