Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez csak nekem furcsa?

Mit tegyek? Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

15 eves hugom szerelmes a növerünk 30 eves pasiaba.

Az a baj hogy nem csak szerelmes de ferre erthetetlen jeleket küld neki, pl van hogy megfogja a kezet hosszan atöleli mikor növerem nem latja,mindig a közeleben van ha itt van. ilyeneket csinal.

Nem akarok balhet de egyre jobban nyomul ra.


febr. 7. 17:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

A férfinek nincs ebben benne a keze, hogy magába bolondította?

ok nélkül nem szoktak ilyet csinálni

febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

En ugy vettem eszre hogy a hugom "incselkedik" vele folyamatosan, de nyilvan a srac is kedves vele meg minden (jo mondjuk velem is)

de ö valahogy visszafogottabban csinalja.

Hugom volt hogy egyszer utana ment a mosdoba kezet mosni, mar nekem egett az arcom...

febr. 7. 18:01
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A másik hogy a lányok sokszor a barátnőjük vagy rokonuk pasijába lesz szerelmes, elvileg úgy vannak vele hogy okkal lett választva. Ez is ilyen gyerek szokás leginkább. Mindegy a férfi sara ez, ha látja hogy rá van tapadva tarthatna távolságot stb.
febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha még anyukád is rácuppanna, a pasi teljes mámorba esne... :)
febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hat ez meg a masik hogy a srac se tart tavolsagot töle, söt mintha elvezne hogy hugom körül ugralja.

Filmezesnel mikor növerem kimegy egyböl hugom ra maszik a sracra meg igy "piszkaljak egymast"

febr. 7. 18:10
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Kamaszlányoknál előfordul ilyesmi. Próbálgatják magukat, ahogy írtad, incselkednek. Mi is próbálkoztunk annak idején. Sajnos nem tudom, mi lenne a megoldás. Talán beszélni kellene a nővéretekkel, hogy ne hozza haza a barátját. Félő, hogy családi botrány lesz belőle.
febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez se normális egyébként hogy sokszor ott alszik a barátja és közben mondjuk a húgával szórakozik így.
febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora kamu:D
febr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hat nem valtozott azota se a helyzet.

Csak közelebb kerültek egymashoz.

ápr. 11. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!