Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy féléves kapcsolatom...

Van egy féléves kapcsolatom lassan, de fiú furcsa. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Miután összejöttünk minden akkor kezdődött. Előttem volt egy barátnője akivel csak azért volt együtt mert ,hogy legyen valakije. Aztán ők szakítottak és rá pár hónapra vettem a bátorságot és ráírtam ( a barátnőm haverja ) elkeztünk beszégetni és nagyon jól ment aztán sokkal később találkoztunk is iskolában és váltottunk pár szót. Majd csak annyit vettem észre, hogy máris randizunk(nem adtam könnyen magam, hogy őszinte legyek).

Viszont mikor végül összejöttünk észrevettem fura dolgokat, amik elkeztek zavarni. Most például múlthéten megbeszéltük, hogy találkozunk mert, hogy ezen a héten nem látjuk majd egymást, de ma lemondta azzal,hogy fodrászhoz megy.... és ez rosszul esett mivel, ha barátairól van szó vagy egy jó buliról rögtön lemondja a fodrászt... Vagy az is előfordult, hogy a folyosón barátnőm látta,hogy látot, de elment, viszont, ha egy haverja ott van rögtön oda megy hozzá.... Néha az, az érzésem, hogy inkább járna a harjaival mint velem...

Azért vagyok tanácstalan, mert már lassan egy féléve együtt vagyunk és tudom, hogy szeret legalábbis néha érezteti... Azt is megkérdezte tőlem , hogy csak egy jöt-ment fiúnak tartom-e?Erre rögtön nemmel válaszltam és megkérdeztem miért és azt mondta " Mert, te vagy az első lány aki megfelel a elvárásaimank" Szeretek vele beszélgetni, mert mindig van téma, vagy néha szivatjuk egymást és hülyeségeket csinálunk és nevetünk jól érezzük magunkat...

Viszont akkor nemértem miért csinálja ezeket és ez nem egyszer fordult elő...olyan is volt, hogy elhívott egy "hatalmas" buliba (nemnagyon szeretek ilyen helyekre menni, inkább ismerősökkel barátikörben) és tudta, hgy úgy is nemet mondok - úgy éreztem magam, mintha megkönnyebült volna.

Még annyit, hgy én szeretem, ha a barátaival van és jó érzéssel tölt el, hgy boldog viszont, neha tényleg kétségeimtámadnak...


A válaszokat előre is köszönöm!



#mit tegyek...
2019. máj. 27. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Fél az elköteleződéstől és megijed, amikor lemondja veled a találkozót. Szülői elnyomásra gyanakszom, ill. rossz példát látott és fél. Erre nincs igazi megoldás, rátukmálni magad úgysem tudod, úgy még rosszabb lesz. Légy vele megértő és kedves, előbb vagy utóbb úgyis megnyílik, tiétek a jövő!
2019. máj. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem te is olyan vagy neki, mint az előző csaj. Ha olyan kedve van elővesz, amúgy meg el van magának a haverjaival.
2019. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha az én párom viselkedne velem így, hogy lemond a fodrász miatt, úgy, hogy egy ideig nem fogunk találkozni utána, eléggé átértékelném a dolgokat. Bár mi már idősebbek vagyunk. A szavaknak sose higgy, hanem helyette inkább a tetteknek.:)

Esetleg lehetséges, hogy más csaj van a háttérben...

2019. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De akik ide írnak neked, hogy lebeszéljenek erről a kapcsolatról, nem tudják milyen lehet neked, mélyen belül átérezni. Pont, hogy ez adja neked az egészet, hogy nem egyenes veled, így titokzatosabb. Ez is lehet taktika, hogy nem enged annyira közel, mert akkor nem lennél oda érte, úgy gondolja...
2019. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom milyen lehet mert én is voltam fiatal és hülye. Felnőtt fejjel nem pazarlom az időm ilyen kapcsolatokra. Arról nem is beszélve, hogy normális ember nem taktikázgat egy kapcsolatban.

A kérdező majd csinál valamit, max tanul belőle és idővel más szemszögből látja.

Annyi biztos, hogy egy "tudom, hogy szeret legalábbis néha érezteti" kapcsolat után, már az is pozitív meglepetés lesz neki ha a következő pasija nem csak néha szereti....

2019. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden emberhez létezik megfelelő ásó - ez az én mondásom.
2019. máj. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszolóval nagyon egyetértek! Mindent leírt...
2019. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!