Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt neked is olyan, hogy úgy...

Volt neked is olyan, hogy úgy elfeküdtél, hogy egyik végtagod nem érezted sokáig?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy reagáltál? Meddig tartott ?


Én az egész bal karomat nem éreztem, kb 2,5 percig rázkódtam. Nagyon durva volt


febr. 7. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
1x évekkel ezelőtt volt, az egyik kezemet, és csak a másik kezemmel tudtam felemelni, válltól nem éreztem...mintha lebénult volna, de aztán beindult a vérkeringés :)
febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En is masik kezemmel fogtam es akkor sem ereztem, hogy megtapintottam :D
febr. 7. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, pontosan mikor volt, de én a jobb lábammal jártam így. Alapból nem oké a térdszalagom, ott viszont eléggé megijedtem, mert tényleg olyan volt, mintha lebénul volna, nekem is. Tudtam, hogy rendbe szedi magát, de az tovább tartott, mint vártam volna.
febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen a fejem fölé emelem az egyik karom alvás közben, majd arra ébredek, hogy nem tudom mozgatni. Ilyenkor mindig a másik kezemmel fogom meg és dobom le maham mellé, oszt alszom tovább:D
febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben velem is gyakran megtörtént, a karjaimmal.
febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valahányszor a macska 10 percnél tovább van az ölemben.
febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# hát az nem olyan, mint amit említettem.
febr. 8. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!