Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fordító és tolmács mesterképzé...

Fordító és tolmács mesterképzés után mehetek rövidciklusú tanárképzésre?

Figyelt kérdés
A fordítás és a tolmácsolás nem nekem való, rájöttem időközben. Ezért szeretnék elvégezni majd a fordító tolmács MA után egy rövidciklusú német nyelv és kultúra tanára képzést ha lehetséges.

febr. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd inkább a Közoktatás, tanfolyamok kategóriáklba. Ott jobban képben vannak. Egyébként hol végzed a képzést?
febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen végzettséggel tanári pálya? Hát észt nem osztanak..

Miért nem célzod meg a nagykövetséget inkább vagy vmi értelmesebbet. Bíróság, igazságügy.

febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Éhen akarsz halni?
febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Mer' 10 ezres órabérrel a magántanár éhenhal, mi? Most akartam anyanyelvi tanárral kicsit felfrissíteni a tudásom, 15 000/ 60 perc. Letettem róla.
febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

#4 milyen nyelv? Nem 120 percre lenne annyi? Csak mert 5-6 ezer / óra felett nem nagyon hirdet senki.

[link]

febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Amerikai native lett volna.
febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

4, szerintem te pszichologust neztel😅


Egyébként akik ezzel dobálóznak hogy mert a magántanár éhen hal? Azok aztán biztos hogy nem voltak magántanárok. Azért nem olyan könnyű összeszervezni a diákokat, főleg hogy az emberek napközben dolgoznak a diákok meg iskolában vannaktár sokszor inkább este dolgozik az ember… Folyamatosak a lemondások, főleg amikor készülsz az órákra, meg úgy szervezd a napodat hogy megtartod, aztán meg az utolsó fél órában lemondja mert most nincs kedve. Annyira nem buli az mint amilyennek tűnik :)

febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a native ennyit kér, de magyar származású nem.

Kérdező: tudtommal germanisztika mester után lehet rövid MA némettanáira menni.

De kérdezz rá emailben az adott egyetem tanulmányi osztályán.

febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!