Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért találták ki az illatosít...

Miért találták ki az illatosított wc papírt? Mi a funkciója?

Figyelt kérdés
De most komolyan....
febr. 8. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Pl ha felhalmozod a wc-ben a tekercseket polcra, szekrényre, jó illatot csinál. Én szeretem. De amúgy értem a felvetésed🙂
febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Hogy szagolgasd szaras kozben
febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Jó papír zsebkendőnek is.
febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy nagyobb kedvvel vegyék.
febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Az összes illatosított termék létjogosultságát megkérdőjelezném, de főleg a vécépapírét, a papírzsepiért meg a szemetes zsákét.


Képzeld én múltkor még illatosított szempillaspirálba is belefutottam. Ki akarja, hogy illatos legyen a szempillája?????


Ez az emberiség elmebetegsége. A kapitalizmusban minden szart el kell adni, ezért nem létező igényekre találnak ki megoldásokat. Állítólag az embereknek van igénye illatos vécépapírra (NINCS), ezért kaptak, legyenek hálásak érte.


Igazából ez tud időnként bosszantó lenni, mert a kisboltból, ahová hazafelé be szoktam ugrani venni pár holmit, mindig elkapkodják a normális illatmentes vécépapírt, és sokszor csak az illatosak maradnak, ami a kutyának nem kell.


Arról már inkább nem is beszélek, mennyire káros ez a sok szintetikus illatanyag, pláne ha azt a bőrödre, nyálkahártyára kened.

febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És az illatosított pzs-nek? Mármint komolyan, ha be van dugulva az orrom, úgysem érzem az illatát, ha nincs, akkor meg nem kell orrot fújni...
febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Miért, talán kakiszagú termékeknek jobban örülnétek? Hihetetlen, le se tagadhatjátok, hogy magyarok vagytok, még EBBE is képesek vagytok belekötni, meg hőbörögni rajta. 😄
febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
#7 ja értem, tehát kétféle opció létezik, vagy illatosított egy termék, vagy kakaszagú. Az fel se merül, hogy ne legyen semmilyen szaga. Érdekes univerzumban élsz
febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Azért illatos, hogy a seggünkkel is tudjuk szagolni.
febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Manapság, amikor a szexben alap az anál, meg a seggnyalás, bizonyára sokaknak számít, hogy illatos legyen az alfelük.
febr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!