Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt az év első 40 napja?

Hogy telt az év első 40 napja?

Figyelt kérdés
febr. 8. 23:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Veszekedtünk egy csomót a barátnőmmel. Szerintem meg is csalt. Remekül telt. :D Neked?
febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első négy jól, a többi 36 nem nem jól.
febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az újév első napján megszegtem az újévi fogadalmamat.
febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Depressziós lettem, evés zavarral küzdők, feltört bennem az üresség érzés és régi rossz emlékeim/élményeim is hatást gyakorolnak rám. De összességében azt mutatom, hogy minden remek és jól vagyok.
febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdhetem újra az életemet, egy gyerekkel. Nagyon jól telt. Tavaly ilyenkor álmomban nem gondoltam volna, hogy most ezekkel a kihívásokkal kell szembenéznem.

Egy gödörben vagyok egyébként, pár métert mászok felfele, aztán visszaesek egy kicsit. Majd lesz jobb is😁😁

febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rám ömlött a szar az életem minden területén, egészség, anyagiak, érzelmi élet, minden szar lett, és most pszichológushoz járok jó sok pénzért és gyógyszereket szedek mert úgy érzem egyedül nem birkózok meg ezzel.
febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A tavalyi évem egy kattasztrófa volt. 2 baleset pár hónapos különbséggel, szétdagadt, fájós bokával ugye dolgozni nem lehet.

Kb októbertől január/februárig nem nagyon vesznek fel embereket sehová. Amúgy egy nagyvárosban élek, és mégsincs munkalehetőség.

Ez miatt sokat sirok, főleg igy fizunap környékén, hogy nekem semmi... Tök depis lettem már, ellustultam, nincs kedvem kimozdulni. A balesetek miatt amúgy sem mentem sokat, sikerült is hízni. Szóval ja 😒

febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Már eltelt ennyi? Durva.
febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt anyám és apám nemrégen 2 év leforgása alatt. Nem szépen, fiatalon.

Azt próbáltam valahogy kiheverni. De még a szabadság alatt is csak a munka volt mindennel.


Aztán mindenki megvadult a munkahelyen és húztak le magukkal. IBS-ben szenvedek, dugókban araszolok mindnehová egy rémálomban. A gyógyszeremet se lehet feliratni. 3 hónapja próbálom már újra, de csak messzeb megyek a rossz élményekért. 18 fokban fagyoskodom, mert eredetileg több millió lett volna a gázszámla. A repedező, rosszul szigetelt házban. Egyre fáradtabb vagyok.

febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Munkahelyen folyamatos feszültségközeli állapot van, de a feletteseket tök nem izgatja. Zavaró, ami a közéletben megy. De legalább van olyan időszak, amikor jó az idő így télvíz idején is:).

"Élvezetes" ez az ország...

febr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!