Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2024 első napja - új lehetőség...

2024 első napja - új lehetőségek, szokások, élmények, hatalmas motivációk, fogadalmak és minden, ami egy csodás, sikeres, produktív új évhez kellhet - készen állsz idén lecserélni a régi önmagad és jobbá válni?

Figyelt kérdés
jan. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Imádom az ilyen hozzáállást. 🤦😂👏

A hozzád hasonlók adják fel kb. két hónap után a január 1-jei fogadalmakat.


Nem január elsejétől kell új életet kezdeni. Már lehetett volna pl. december 20-án, vagy szeptember 5-én..stb. vagy az év bármely napján. 😉

jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanolyan nap mint a többi. Nem az új év miatt változtatok magamon ha, csak ha szükségét érzem. Nyilván az ember nem ünnepnapon áll neki magát sanyargatni vagy megváltozatni, hanem utána.
jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Készen, ahogy az elmúlt év 365 napján is készen álltam és tettem érte. Igazából csak folytatom azt, amit elkezdtem.
jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Az idei nyár nagyon jónak ígérkezik. Rögtön nyár elején ballagások, közben foci eb, utána nyaralás, megveszem életem első autóját, meg még ami ezen kívül lesznek szóval a nyarat nagyon várom most ebben az évben.


Így egy kicsit könnyebb lesz átvészelni a komor, szürke január-februárt. Tavasztól meg beindul a születésnap dömping sorban, úgyhogy lesznek események legalább.


Tudom, nem ez volt a kérdés de én igazából nem változok semmit. Csinálom tovább az egyetemet és kész.

jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanolyan nap mint a többi!
jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Kívánom neked ugyanezeket kérdező :) És hát BUÉK!

Az itteni rosszindulatú, negatív és frusztrált kicsinyesség meg eléggé képencsap engem is a kommentekből, holott év első napja, de láttam már mindenhol elkezdték gyk-n ugyanezt. Azt hiszem az új, jobb év és élet reményében ideje búcsút inteni ennek a toxikus helyszínnek is.

jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

BÚÉK! :)

(off: én is szomorúan látom, hogy mennyi negatív hozzászólás, veszekedés, helyenként cenzúra nélküli káromkodással teli szidalmazás volt itt, az oldalon, az ünnepek alatt. Tavaly is itt lógtam ebben az időszakban, de akkor korántsem volt ennyire gázos a szitu..)


Én amúgy izgatott vagyok az új év miatt. Idén államvizsga, utána mester, amiből egyre inkább a külföldi kínálatot nézem. Szóval lesz itt új dolog bőven:)

jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem negativizmus és rosszindulatúság, ha pl. leírjuk, hogy a változás nem csak január elsejével kezdődik, kezdődhet, hanem az év bármely napján megtörténhet ez, ami az egyénen múlik csak.


Szerintem eléggé vicces és álszent pont ilyenkor tenni fogadalmakat. Szerintem a fogadalomtevés se egy életképes dolog sok embernél. Pl. hányan is tesznek ilyenkor fogadalmat, hogy lefogynak? Ahhoz képest hazánk Európa egyik legelhízottabb országa.

Ennyit a fogadalomtevés megvalósításáról és értelméről.

jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért: tudnál motiválni bármiben is, hogy ilyen coach-os, tréneres, motiváció tréninges kérdést írtál ki?
jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!