Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha magas gizdaként “gyúrod”...

Ha magas gizdaként “gyúrod” ki magad és keménykedve közlekedsz akkor kinevetnek, de ha a tipikus kompakt testalkatú zömökként és keménykedve közlekedsz akkor az lesz a reakció, hogy hú az igen, milyen kemény a csávó?

Figyelt kérdés
febr. 9. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Sokkal arányosabbnak néz ki aki magas és kigyúrja magát, mint aki alacsonyan teszi ugyanezt.
febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Csak az emberek gondolkodására vagyok kíváncsi. Miszerint ha jobb a genetikája akkor izmosabb, erősebb.

febr. 9. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, az egy nem létező jelenség. Aki ki van gyúrva, az ki van gyúrva, ezzel élvezi a kigyúrtság minden esztétikai és egészségügyi előnyét. A keménység pedig millió faktortól függ az izomtömeg mellett. Kisugárzás, tekintet, mimika, mozgás, ruházat, tetoválás, beszéd (stb.).
febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3


Nem ha vékony csontozatú vagy. Esetleg a fejfelépítésed nem kompakt, széles.

febr. 9. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Én például elég ideges típus vagyok ezért mereven szoktam járni ami úgy tűnik mintha feszítenék de nem feszítek hanem belülről vagyok feszült

Vannak viszont akik feszítenek például beteges ha valaki gyúr és izomtrikóban fényképezik, hogy a tricepszét szinte mindenki befeszíti az ilyen fotókon ez jellemző jelenség

Ugyanakkor teljesen felesleges mert ha nagy a tricepsz az látszik feszítés nélkül is

febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
illettve ugye ha megjelenik 4 "tesó" ott aztán egyből megy a feszítés meg a lábcsapkodás keményen ez is megfigyelhető dehát általában ez a betegség náluk két pofon után egyből elmúlik
febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5


Ez az, nekem is van egy szociofóbiám ami miatt ideges vagyok kint és az izmaim nem teljesen lazák.

Plusz az edzéstől még jobban bemerevedtem, mert bár nincsenek a magasságomhoz képest nagy izmaim (most nézek ki talán átlagosnak a 190 centi melletti 95 kilóval) de erőben ott vagyok és nagy súlyokat mozgatok. Tehát merevek, kemények az izmaim. Ettől van egy fajta járásom.

De ezt úgy értelmezik mintha feszítenék sokszor.

febr. 9. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember magasság alapján ítél, ez belénk van kódolva, hogy aki magasabb, az biztos erősebb, hibába van az alacsonyabb emberen +20kg izom.

Szóval amit mondasz, szerintem pont az ellentettje igaz, hiába sokkal esélyesebb egy 170 centis 75 kilós ember, a 180 centis 60kilósra fognak szavazni sokan.


Meg amúgy az izomtömeg csak 1 dolog, lehetsz te erős ha a kisugárzásod nincs meg. Én nem vagyok egy izomkolosszus, de szar a mentálom miatt mostanában olyan tekintetem van mintha ölni akarnék, erre kaptam is már megjegyzéseket.

febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki keménykedve jár, azt akkor is kinevetik, ha alacsony, meg akkor is, ha magas.
febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az összes keménykedve közlekedő emberrel úgy vagyok, hogy fizikailag fáj nekem a szégyen amit érzek, mikor rájuk nézek, és ha száz pinám lenne, akkor se adnék nekik egyet se.
febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!