Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb, kompakt...

Melyik a legjobb, kompakt kardiógép otthonra?

Figyelt kérdés

Egy szobabiciklire gondoltam első körben, mert panelban lakom és a hely is kicsi, illetve az alsó szomszédot sem szeretném boldogítani.

Nektek van valami más ötletetek esetleg? Azon kívül, hogy tabatázzak, vagy más intervall edzést toljak, mert ezt szoktam is, de nem szeretném kicsit változatossá tenni.



2021. febr. 10. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Fontold meg az ellipszis trénert. Nagyobb a helyigénye, viszont a karokat és a törzset is átmozgathatod vele.
2021. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy ketler taposógépem van.nehézsegi Fokozat,pulzusszámmerő,lepésszámláló,elegetett cal szamlalóval.

Meg vagyok elegedve vele.

Tavaly 2 honap alatt lement 5 kg.heti 3×35 -40 perccel.

Mostanában viszont a bnőm használja.

Eleg jol belőttem a táplalkozast,ugyhogy nem igen kell most.Majd tavaszra lemegyek 100 kilóra,akkor taposok egy kicsit.

2021. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!