Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részeg emberrel leszoktatok...

Részeg emberrel leszoktatok állni balhézni az utcán vagy csak simán továbbsétáltok?

Figyelt kérdés
Tegnap este munka után egy részeg csávó belémállt. Elkezdte szídni az anyámat és a családomat. Persze a viszontválaszom nekem is anyázás volt blablabla.... Aztán oda jött a haverja és elvitte onnan, elnézést kértek és mondták, hogy részeg. Nem is ezzel van a probléma hanem az, hogy kiütötte a kezemből a telefonom. Nem tört össze semmi, de megadtam a számom a haverjának és mondtam, hogy holnap hívjon fel (ma) és megbeszéljük (boxoljuk le). Részeg volt szóval nem gondoltam jó ötletnek, hogy állba verjem, mert nem tudom, hogy súlyosabító-e az, hogy nem volt beszámítható. Érdemes a továbbiakban ezzel foglalkozni vagy engedjem el, mert csak bajom lesz belőle, ha megkeresem az utcán? Mivel nyílván nem fog felhívni, mert egy gyík volt így ránézésre.
febr. 10. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyagyások miatt nem éri meg ügyészségre járni, - javaslom, engedd el a történetet akkor is, ha tudom, hogy ez egy kellemetlen érzés lehet számodra!
febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hangulattól függ. Legtöbbször az arcukba röhögök az ilyeneknek, az irritálja őket a legjobban.


Egyébként a leboxolás mit oldott volna meg?

febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este a 20E-as buszon "keménykedett" egy diannás, de senki nem vett róla tudomást (kifelé), aztán elmaradt az előadás...

Sajnáltam a nőt, aki vele volt, - szerintem égett a pofájáról a bőr, de ez maradjon a nő problémája! Lehet, hogy rászólt, de ez sem érdekelt senkit!:D

febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

És ha ő ver laposra? Netán a haverjaival együtt?

Tudom persze, itt a gyíkon mindenki is küzdősport bajnok…

febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
leszarnám, mennék tovább
febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, eleve nem is kerülök ilyen társaságba. Ki korpa közé keveredik, megeszik a disznók..
febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok áldozathibáztató és nem szoktam kiforgatni a kérdéseket a kérdezők ellen, de mi a vergenyős szentszűzmáriás rongybatekert hercsuláért adtad meg a számodat???? Különösképpen, hogy nem is történt következmény.

Ez valami egó alapú faszméregetést takar ez a "boxoljuk le"?


Elmondom, hogy én hogy kezelek egy ilyet. Ha belémköt egy részeg, felmérem a helyzetet, hogy veszélyes-e, de általában nem, így szó neélkül odábállok. Még azelőtt, hogy telefonkiverési közelségbe kerülne.

Ha mégis ez van, hogy megérint, kiveri a telót, akkor meggyőződőm róla, hogy történt-e károm. Ha igen, akkor visszatartom a helyszínen és rendőri segytséget kérek. Ha nagyon agresszív, akkor feljelentem garázdaság miatt.


De ha így lenne, hogy elnézést kér a haverja és odébb viszi, eszem ágában nem lenne megadnom a számomat.

febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyu , akkor egyszerűbb ha frissen lecsapod vagy lefújod paprikasprayvel , utóbbit mindenkinek ajánlom mert az ad minimum 5 perc vad kinlódást csendes kutya ellen is legjobb .
febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, én már kinőttem ebből.
febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Te a nagy boxbajnok nem verte fel az állát mikor kiütötte a kezedből a legtrendibb iphone-t???Mert részeg volt és te gyorsan átgondoltad hogy súlyosbító körűlmény meg ilyenek.Aha😂Magyarul összeszartad magad😂És most várod hogy leboxoljátok??Aha érjük😂
febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!