Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részeg emberrel leszoktatok...

Részeg emberrel leszoktatok állni balhézni az utcán vagy csak simán továbbsétáltok?

Figyelt kérdés
Tegnap este munka után egy részeg csávó belémállt. Elkezdte szídni az anyámat és a családomat. Persze a viszontválaszom nekem is anyázás volt blablabla.... Aztán oda jött a haverja és elvitte onnan, elnézést kértek és mondták, hogy részeg. Nem is ezzel van a probléma hanem az, hogy kiütötte a kezemből a telefonom. Nem tört össze semmi, de megadtam a számom a haverjának és mondtam, hogy holnap hívjon fel (ma) és megbeszéljük (boxoljuk le). Részeg volt szóval nem gondoltam jó ötletnek, hogy állba verjem, mert nem tudom, hogy súlyosabító-e az, hogy nem volt beszámítható. Érdemes a továbbiakban ezzel foglalkozni vagy engedjem el, mert csak bajom lesz belőle, ha megkeresem az utcán? Mivel nyílván nem fog felhívni, mert egy gyík volt így ránézésre.
febr. 10. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség ilyenekbe belekeveredni. Ha látod hogy valaki offos részeg és keresi a bajt akkor célszerű kikerülni őket. Az hogy visszaszólsz ugyan úgy értelmetlen ki tudja lehet hogy van nála egy zsebkés amivel mondjuk gyomron szúr aztán cseszheted.
febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ertelme..
febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
10-es hülyeséget beszélsz. Igen a legtrendibb iphone-t ütötte ki a kezemből, mert pont telefonoztam. Aki össze szarja magát az nem áll le veszekedni és utána még a haverjával is beszélgettem. Kösz, hogy jöttél, de legközelebb inkább ne. Ez a hívjunk rendőrt nem az én stílusom. Azt meghagyom neked :D.
febr. 10. 14:31
 14/17 anonim ***** válasza:

A hetes jót írt. A 10esnek meg kisebbségi komplexusa lehet...


Én a suttyókkal nem foglalkozom ilyen szinten. Inkább próbálok mindent elkerülni, mert az időm ezerszer értékesebb, és végtelen csöves van akinek minden mindegy, és minden idejét velem töltené. Abban az időben inkább én pénzt szerzek és jól érzem magam.

febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is újonnan vett, nagyon fiatal iPhone-om van, ami egy laptop árába került, úgyhogy féltem. Pont ilyen kétes helyeken elő sem veszem, ha épp beszélek rajta, akkor meg távol tartom magam mindenféle csőcseléktől.


"Aki össze szarja magát az nem áll le veszekedni" - meg az is, akinek helyén van az önbecsülése és nem egy suttyó pofájának a beverésétől érzi magát valakinek.

febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az embernek ilyenkor bántja a helyzet az igazságérzetét, jogosan amúgy, de nem éri meg ilyesmikbe keveredni. Sajnos, a társasház két szélén, ahol lakunk, 1-1 kocsma van, így bőven tudnék mesélni itteni szitukról, de a lényeg, hogy jobb az ilyeneket elkerülni. Sosem tudni, hogy a részeg zsebében mi lapul, amivel másban, vagy magában kárt tud tenni, ahogy azt sem lehet tudni, ki a haverja, aki kész kiállni a részeg mellett, ilyen alkalmakkor meg könnyen fajulhat tettlegességig a dolog.
febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú emberek direkt provokálnak, már megfigyeltem.. Agresszívak, bunkók, nem nagyon lehet velük mit kezdeni.. Pont az a céljuk, hogy érzelmeket váltsanak ki a másik emberből, dühöt, haragot, vagy félelmet.

Konkrétan az élő fába is belekötnek, ha nem szólsz neki semmit, meg se mukkansz, akkor is képes hirtelen a pofádba kiabálni olyan hangerővel, hogy lefagysz, köpni-nyelni nem tudsz és hirtelen azt se tudod fiú vagy-e, vagy lány. Ha nem reagálsz semmit ugyanúgy folytatja az ordibálást, lelki terrort.

A szép szavakkal szintén nem mész semmire velük, mert ezek az orkok nem értenek a szép szóból, mintha idegen nyelv lenne neki, nem értik.. Ha visszaordítasz neki, hogy álljon már meg a menet, tehát megálljt parancsolsz nekik, akkor is ugyanúgy ordibálnak, de egy pillanatra meglepődnek, hogy vissza mertél vágni, te is tudsz ordítani és lehet rajtuk látni a megdöbbenést az arcukon, de csak egy másodperc erejéig kb, amíg eljut az agyukig. De ez csak akkor hatásos, ha hangosabban ordítasz, mint ő.

Verekedni meg nem tanácsos, ha zsebkés van pl náluk... Illetve kihívja rád a rendőrt és még ő rinyálna... Szóval a legjobb teljesen ignorálni az ilyet, de lehetőleg nagy ívben el kell kerülni, a környezetedből száműzni kell az ilyen embereket, különben tönkre fog tenni és pokollá változtatja az életedet.

febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!