Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztál olyan személyel...

HunLo kérdése:

Találkoztál olyan személyel ,aki nem volt normális?

Figyelt kérdés
Szóval olyannal ,aki mérhetetlenűl rossz szándékú.

febr. 11. 08:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

Ovistársam megtalált FB-n, még valamikor gimi közepén. Kis naivan leálltam vele beszélgetni, ő viszont elég hamar belecsapott a lecsóba, és mindenáron találkozni akart. Nem is egy megyében voltunk már, illetve olyan erőszakos, taszító stílusban beszélt a végére, írásban, aminek ráadásul még nyoma is van, hogy nemleges válaszon túl mást nem kapott. A végén már szinte fenyegetésbe ment át a dolog, hogy "márpedig találkozni fogunk!" - ott tiltottam le. Nagyon para volt...


Gimis legjobb barátnőm is érdekes történet volt. Eleinte 1-2 fura dolgot vettem rajta észre, de egyiknek sem kerítettem nagy feneket, elvégre, mindenkinek vannak fura dolgai - a végére neki már szinte csak az volt. Állandóan versengett velem, beszólogatott, eleinte apróbb, de szúrósabb, majd komolyabb megjegyzései voltak. Elvárta, hogy azonnal ugorjak, bármi van és segítsek, vagy azonnal visszaírjak, hiába nem vagyok otthon, ő meg komótosan megnézte az én üzeneteim, és ha szerencsém volt, 2 napon belül válaszolt. Ha nem, akkor semmi reakció nem volt. Kétszínű volt, keverte is a bizonyost, amikor meg dráma volt, pláne, ha általa kevert, pedig csillogó szemmel nézte, amint a dolgok kiforrnak előtte. Mániákusan hazudozott, és abban lelte örömét, amikor a hazugságai miatt mások közt volt nézeteltérés. Mások gondjait le-, sajátját pedig felértékelte, felnagyította. Amikor végre megszakítottam vele a barátságot, olyan mértékben lélegeztem fel, hogy el nem tudom mondani. Azért az is ijesztő volt, hogy nem egészen 20 évesen így viselkedett...

febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!