Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztál olyan személyel...

HunLo kérdése:

Találkoztál olyan személyel ,aki nem volt normális?

Figyelt kérdés
Szóval olyannal ,aki mérhetetlenűl rossz szándékú.

febr. 11. 08:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Persze. Mindenki ismer ilyet.
febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ki a nem normális?
febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen
febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

,,Ki a nem normális?"


Leírás tartalma:

,,Szóval olyannal ,aki mérhetetlenűl rossz szándékú."

febr. 11. 08:34
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Egy egyetemi csoporttársam ilyen volt, de neki volt más gondja is fejben. De alapvetően nekünk az volt a gáz, hogy elképesztően gonosz volt. Nekem hetekig mondogatta, hogy annyira ronda vagyok, mint egy telesz*rt szatyor, és hiába hordok szemüveget, ne higgyem már, hogy attól szép leszek. Mindig körberöhögtem, mert engem az ilyen bullying tökéletesen nem érdekel, nem veszem magamra, őt viszont felcs*szte, hogy én nem érzem magam rosszul tőle. Egy másik lánynak állandóan azt mondogatta, hogy annyira kövér, miért nem öli meg magát inkább, sose fogja szeretni senki, stb. Volt, hogy a lány épp evett, mikor ez a bolond meglátta, és oda rohant hozzá, hogy szekírozza, milyen kövér, minek eszik, nem enne évekig, akkor se fogyna le. Volt, hogy idegenekbe kötött bele a buszon, hogy mennyire ronda a ruhájuk, ő nem szégyenítené meg magát ilyesmivel. De ismerték az egyetemen, tudták, hogy bolond. Aztán évekkel később, ő amúgy még mindig nem végezte el a szakot, valaki megverte a városban, mert belekötött, nem tudta, hogy milyen, úgy megverték, hogy kitört foga meg egy helyen kopaszra tépték a haját. Nagyon sokáig keresték, ki volt az, de nem lett meg, a csaj meg telesírta a Facebookot, hogy milyen világban élünk, hogy a semmiért megvernek egy nőt a nyílt utcán. Hát a semmitől ő amúgy nagyon messze van :D
febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Körülöttem nagyon sok ilyen ember van.
febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-es köszi a történetet :)

Ment a zöld :)

febr. 11. 09:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2 ember volt az életemben, aki túltett mindenkin akit ismertem.

Az egyik az exem anyja. Ő szerintem klinikai eset. Képtelen volt a szeretetre bárki és bármi felé. A saját gyerekeit utálta. Azt az egyet is, aki mégis mellette maradt, segített neki mindenben. Lelki terrorban tartotta, nyíltan utálta, és csak rosszat mondott róla is, és mindenki másról. Ilhahugságokat gyártott mások bemocskolására, és kb bármi másra is. Jó szava nem volt még az életben soha, csak ha nyalizni kellett valakinek valami előnyért cserébe. Akkor eljátszotta, hogy ő a megtestesült szent, de ő senkitől nem kap jót soha. Más halálát kívánta nem egyszer. - saját gyerekének halálát is.


A másik egy főnököm volt. Ő tudta, hogy milyen, de nem akart változni. Drogozott is. A végtelenségig képmutató, hazug, több ember életét tette tönkre. Arra ment ki a játéka mindig, hogy a másik rosszul érezze magát. Olyan játszmákat leművelt, hogy filmbe illő volt.

Lehet így leírva nem tűnik olyan vészesnek, meg vannak náluk rosszabbak is, de én őket ismertem, és biztos vagyok benne, hogy egyik sem normális.

febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos sok olyan elmét ismertem meg aki kimondottan beteg és aggasztóan nagyon rosszindulatú. Simán a halálba kíván mást vagy röhög a sérelmein vagy azon, ha valami rossz történik vele.
febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!