Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Büntettek már meg titeket ?...

Büntettek már meg titeket ? Ha igen mennyi volt a legmagasabb összeg?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy ügyem fiatalon és 1 millió forintot kellett visszafizetnem a társadalombiztosítónak! Titeket büntettek már meg, ha igen mennyire ?

febr. 12. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem büntettek még
febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
BKK, 50 ezer lett a vége. 3 hónapig támadtam méltányossági és jogi úton is, de nem hatott rájuk semmi. Végül, mivel ezentúl elfogadják a vármegyebérletet és ezáltal elfelejthetem őket (mert az államtól úgyse fognak ebből pénzt látni az hótziher), egye fene, befizettem.
febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a buszon egyszer megbüntettek, mert nem tudtam, hogy a levelezős diák igazolvány nem jogosít fel a diák bérletre... DE ez régen történt még ilyen 2015 tájékán.
febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

30 éve -jogsi nem volt nálam,haver kocsiját vezettem.1000 pénz.

20 éve-körforgalomból kihajtva nem indexeltem,rendőr kérdőre von,elismerem,5000 pénz

febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Anno a buszon mert nem volt bérletigazolványom, vagy is az állomáson nem jót kaptam. 8000ft volt a büntetés, 3000ftra tudtam kiharcolni. Azóta semmi hal istennek.
febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsőéves egyetemistaként villamoson, mert az ellenőr azt mondta, hamis a matrica a diákigazolványomon. Mondott egy összeget, azt hiszem 3000ftot, hogy ott helyben fizessem ki, mert ha küldik a csekket, több. Nem volt nálam ennyi pénz szerencsére, mert azóta sem jött csekk :D
febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy évi tb elmaradásért egyszer 100.000 forintot egyszer. Az évek alatt tetemes tartozás összegyűlhet náluk és egyszer csak megtalálnak
febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

Domina a barátnőjével aki szintén domina volt.

Gyerökök azt a büntetést nem kívánom senkinek amit ott akkor a 2 óra alatt kaptam.

febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Gyorshajtás tavaly előtt, 170.000
febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem voltam rendesen bejelentve 3 hónapig....fél év múlva megtalált a NAV: 55000!
febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!