Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom megértetni magammal,...

Nem tudom megértetni magammal, hogy rajta kívül is annyi rendes srác van még a világon?!

Figyelt kérdés
Szerintem megszokott történet: nekem ő tetszik, de ez nem kölcsönös, nem is találkozunk már, viszont nem tudom kiverni a fejemből és félek, hogy sose fogom megtalálni a társamat.

febr. 13. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
0. lépés: Szeresd magad. Ebből indul ki minden. Legalább te szeresd magad, ha már senki más nem szeret. Légy pozitív, majd bevonzod az embereket az életbe! Vagy csak add saját magad.
febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azért az nem teljesen igaz, hogy senki sem szeret.
febr. 13. 21:47
 3/3 Á.Zoli ***** válasza:

Valóban lerágott csont, de találkozol valakivel, aki feledteti és minden rendben lesz. Persze ehhez nem lesz jó akárki...

Ettől függetlenül mindig kedves lesz a szívednek, de ha már mással boldog vagy, nem fogja kiváltani a sóvárgás érzését...

febr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!