Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek nektk vonzó vagy...

Hölgyek nektk vonzó vagy taszíttó ismerkedés és sze*uális vonzalom szemponjából ha egy srác banyatankkal jár vásárolni vagy abba szállítja a nehezebb dolgait buszon pl.ul?

Figyelt kérdés
febr. 9. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha srác viszi, akkor az papatank inkább..
febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
88%
Semmilyen hatással nem lenne a vonzalomra, totál semleges, nem ezen múlik. Mondjuk lehetőleg valami sima fekete legyen legalább vagy ilyesmi, ne nagyanyád virágos, kiscicás darabja.
febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sokkal visszataszítóbb, ilyen szörnyszülött rövidítéseket látni: pl.ul.

Tudsz te gondolkodni?

Ez már egy rövidítés: pl.

Nem kell utána semmi, vagy írd le rendesen: például.

Egyszerűen érthetetlen.

febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Az attól függ. Egy Lada vagy Dacia banyatank elég gáz. Egy Mercedes vagy Audi banyatank az viszont hm… máris nedves a bugyim.
febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem vonzó és pasi vagyok. 😉😉 Már áll a cerka. Józsi/69
febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Inkább húzzon bőröndöt.
febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Próbáld ki és kiderül.
febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát kvára
febr. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa, mert fiatalok ritkán járnak ilyennel. De ettől nem lesz se vonzó, se kevésbé vonzó, mert nem befolyásol ebben. Azért meglepne, hogy így felvállalja valaki ezt, mert amúgy egy praktikus dolog a banyatank. Minek cipekedjen az ember, ha sokkal könnyebb húzni és sok minden elfér benne? Igazából járhatna mindenki ilyennel vásárolni, mert megkönnyítené a dolgokat.
febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy inkább tatatank.
febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!