Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel töltitek ma a Valentin...

Mivel töltitek ma a Valentin napot?

Figyelt kérdés
És este mit csináltok majd?
febr. 14. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Iszok egy sört vagy kettőt.
febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
88%

Én nem sört.


Egyet, vagy kettőt.

febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Az mi? Valami betegség?
febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Délután olvastam, este pizzát sütök.
febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha már Amerikát majmoljuk, akkor a Halloween sokkal menőbb! 🧟‍♂️🧟‍♀️ A Valentin-nap egy nyálas, csöpögős, szirupos szar, mint valami tömény ízű vattacukor, cukormáz, de az az émelyítően tömény fos. ❤️❌🤮🤮
febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ügyeket intéztem, kisfiammal játszottam, olvastam.
febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Nincs párkapcsolatom, de ha lenne: nem tartom sokra ezt a be-importált ünnepet, eröltetettnek érzem, a szállodák meg ajándékboltok járnak csak jól.
febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Nincs párom épp, szóval a leendő vállalkozásomon dolgozom. Videókat szerkesztek ma a social mediába.
febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Sosem érdekelt.


Mintha valami extra nap lenne mikor mindenki jobban szereti a párját mint a többi 364 napban...


Egyébként dolgozom.

febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Semmi extrával.


Van párom de mi a 3 év alatt mióta együtt vagyunk nem tekintjük a Valentin napot másnak mint akármelyik napot. Nekünk ez így nem jelent semmit, az év mindennapján szeretjük egymást és időnként meglepjük egymás valami aprósággal, most erre nem kell külön nap szerintünk.

Mi a mai nap ugye hétköznap van dolgozunk. Párom délutános műszakba dolgozik, én most értem haza másfél órája. Este amikor hazajön úgy 11 körül én már rég aludni fogok, én hajnalba kelek és megyek munkába, párom meg valószínű 9 ig fog aludni.

Ez sajnos ilyen. Hétvégén meg majd csinálunk valamit, vagy nem tudom, meglátjuk.

febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!