Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gáz egy kicsit,hogy nem...

Nem gáz egy kicsit,hogy nem tudja?

Figyelt kérdés
Van egy Facebook csoport amiben én is benne vagyok,egyelőre csendes megfigyelő vagyok. Az egyik tag ki tett egy képet q csoportba,a párja vett neki csokit,virágot és meg írta egy lapra,hogy boldog nő napot. Sokan cukinak tartották,egy két válaszoló írta csak,hogy szerintük gáz,hogy nem jól tudta miért is köszönti fel a feleségét. Az egyikre szó szerint támadtak amiért meg írta a véleményét,egy csomóan azt írták,neki,hogy ő a gáz,meg irigy stb. Szerintetek kinek van igaza? Őszintén szólva neki tudnék igazat adni,mert szerintem is fura ez a dolog.
febr. 14. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Vessző után szóköz jön.


A humorhoz meg néha intelligencia kell.

febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos azt látom hogy a Facebookon meg úgy a való életben is az emberek nagy része valahol a retardáltság határán mozog. Akinek nem inge ne vegye magára, de így van.


Én egy csoportban osztottam meg egy idézetes csoport bejegyzését. Nem tudom pontosan mi volt, de valami "ha HÁROM szóban üzenhetnél a gyermekkori önmagadnak, akkor mi lenne az".


Hát a kommentek nagy része vagy nem három szó volt, vagy volt olyan aki az összetett szavakat bontotta háromfelé. Szóval teljes siralom.


Ezt posztoltam. Szerintetek?


Egyrészt a többség nem értette mi hol a probléma, mit kell nézni. És 10-ből 9 hozzászóló szintén elkezdett (jobb esetben) háromszavas idézeteket gyártani...

febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha annak nem gáz, aki kirakta, akkor nem gáz. Lehet tovább görgetni. Nem kell mindenbe belekötni.
febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan akart lenni, mint amikor húsvétkor azt mondják, hogy boldog karácsonyt? Tré poén, de poén.

Egyébként annál nem rosszabb, mint azok a csoportok, ahová beraknak egyértelműen AI által generált képeket, lehetetlen tematikával (pl öregasszony, aki kötöget, és egy komplett ház áll a háttérben, ami fonálból van kötve). És odaírják több ezren, hogy ez csodálatos, és milyen tehetség a granny :')

febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen asszonysutyorgó szint, ahol nők kollektíven, nyilvánosan buták?
febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez az. De most ezek szerint rn is retardált vagyok,ha azt gondolom, hogy gáz?
febr. 14. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: főleg Te.
febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miert is?
febr. 14. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!