Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veszélyes lehet egy ekkora...

Veszélyes lehet egy ekkora nyeremény a lottón?

Figyelt kérdés
Most már közel 6 milliárd van az 5-ön. Én félnék inkább, ha megnyernék ennyi pénzt, semmint örülnék:D

febr. 15. 13:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki hülye, igen.
febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

"Én attól félnék, hogy bűnözők megtalálnak."

. Mert amúgy nem látszik valakin, ha gazdag?

Meg amúgy a párnád alatt tartanád?

febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

"Én attól félnék, hogy bűnözők megtalálnak."


Bocs, de ez már súlyosabb üldözési mánia, amit kezeltetni kell.

febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözők nem a bankszámlád alapján fognak betalálni. Én örülnék neki, tudnék vele mit kezdeni.
febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jó, az egész abból jött, hogy van két öthetes szelvényem. Nyilván nulla az esély vagy legalábbis majdnem zéró, de azért eljátszottam a gondolattal.
febr. 15. 15:26
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondják a legtöbben pár év alatt szegényebbekké válnak, mint előtte. Szóval ésszel, de mivel még nem nyertél, egyelőre biztonságban vagy te is.
febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Egyszerű ember ekkora összeget már tuti nem nyer meg, így nincs miért félni.
febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kell fűnek-fának elmondani.. Ki az a hülye, aki ezzel dicsekszik? Piros keresztet rajzol a homlokára..
febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként senki sem fog 6 milliárdot nyerni, nyugodj meg.. Le van zsírozva előre az egész, megvárják, amíg az utolsó lottószelvény beérkezik, majd egy számítógépes program segítségével a mesterséges intelligencia összeállít egy olyan 5-ös számkombinációt, amit senki sem ikszelt be..

Ennyi a varázslat... Ugye nem gondolod, hogy olyan hülyék lennének, hogy ingyen osztogatnak 6 milliárdot? Az úgy nekik nem lenne nyereséges... Nem a jószándék vezérli őket.

febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"majd egy számítógépes program segítségével a mesterséges intelligencia összeállít egy olyan 5-ös számkombinációt, amit senki sem ikszelt be.."

. Mert ehhez aztán mesterséges intelligencia kell, miközben egy adminisztrátor egy Excelben meg tudná csinálni...


Bőven nyereséges így is, hogy kifizetik néha. Hogy miért éri meg, az egyszerű matematika.

febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!