Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves kor után már látványos...

25 éves kor után már látványosan öregszik az ember?

Figyelt kérdés
Úgy figyeltem meg hogy igen.

febr. 16. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán, inkább 40 után van ez. Persze számít az életstílus is.
febr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ember függő. Én egyre jobban nézek ki. Fogytam és odafigyelek a bőrömre. Amióta kollagénezem, retinolozom, jobban néz ki, mint 10 évvel ezelőtt. Plusz a stílusom is kialakult, sokkal összetettebb vagyok, mint régebben. Pozitívan értékelem a saját öregedési folyamatom.
febr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Nemrég töltöttem le a Google Photos appot és hirtelen benyomott 9 évnyi képeket, azt se tudtam, hogy megvannak még. 33 leszek, szóval 24 éves korom óta rengeteg fénykép van rólam meg. Semmi látványos változás nincs, voltak időszakaim, amikor kicsit híztam, aztán fogytam, de ezek is ilyen 5-6 kilós változások voltak, szóval semmi extra, csak néhol pufibb az arcom.

Szerintem ha egymás mellé raknék egy régi meg egy mai képet, egy idegen nem tudná eldönteni, melyik a frissebb. (Mármint olyan, aki nem látott még soha, mert most más színű a hajam, mint régen, már nem festem.)

febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

A kollagéntermelés kb. akkor van a csúcson. Onnantól kezdve minden évben 1%-al csökken.

A genetika, arcfelépítési sajátosságok ellen nem tudunk magunk külsőleg, krémekkel tenni semmit, de átlagosan azért ha valaki odafigyel az életmódjára, vízfogyasztásra, ne dohányozzon, sportoljon, védje a bőrét az UV sugaraktól, hidratálja a bőrét, igenis ki lehet tolni ezt az időt. 38 éves vagyok, a szépségiparban dolgozom, nem a levegőbe beszélek, sokat láttam már, vannak hihetetlenül irreális elvárások és borzasztóan károsnak tartom az amúgy is gyenge lábakon álló női önbizalom még durvább aláásását, amikor a social média folyamatos hazugságokat lök felénk.

febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Akkor te bizony nagyon rossz megfigyelő vagy. :)
febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez valami Gyakorikerdések.hu betegség?


25 felett öregszel..

30 felett egyedülálló vagy akkor tuti selejtes és senkinek nem fogsz kelleni

40 felett??? Már kb. halott vagy.

febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

30 feletti férfiak középkorú kisnyugdíjasok.


By : gyakori népe

febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
40 éves nő vagyok. Már rég meg kellett volna halnom az öregségtől.
febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, a 25 még nem kor, de a 30 se.
febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg 35 felett sem látványos normális esetben
febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!