Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves nőként hogy lesz...

25 éves nőként hogy lesz valaha esélyem saját lakást venni?

Figyelt kérdés

Más fiataloknak ez hogyan sikerül? Annyit tudnak adni a szülők, vagy örökölnek?

Mert a magadra megtermelt fizetés az erre nem elég. Így hacsak nem ér valami klassz ajánlat sok pénz keresésére, akkor nyugodtan elfelejthetem?


2023. márc. 29. 17:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%

Vannak fiatalok, akiknek a szülei gazdagok.

Vannak fiatalok, akik szülei, vagy ők maguk örököltek.

Vannak fiatalok, akik maguk is sokat keresnek, nem lehetetlen jó szakmában ma a nettó 6-700 ezer.

Vannak fiatalok, akiknek van párjuk és kettejük munkájából, vagyonából össze jön elég pénz.

Vannak fiatalok, akik garzont vesznek, vagy falura költöznek, így spórolnak.

Vannak fiatalok, akik felvesznek babavárót, vagy épp 20 millió hitelt 30 évre.

2023. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%
Minek a saját lakás? Miért nem szerzel inkább élményt azért a pénzért és pl. utazgatsz? Én 38 vagyok, de lakás vagy autó soha nem volt a terveim vagy vágyaim közt. Én inkább élek.
2023. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
2015-ben vettem lakást, azóta 3-szorosára nőtt annak az ingatlankategóriának az ára azon a környéken, és nem kacsalábon forgó palota, csak egy 34 négyzetméteres erkély nélküli panel, és még így is vettem fel hitelt, de ki tudtam fizetni 5 év alatt. Most én is gondban lennék, és nem irigylem a korosztályodat. Az eladók nincsenek eladási kényszerben, aki elad, az vásárol is, szóval szintet lépne, emiatt viszont biztos, hogy nem fog árat csökkenteni, mert kell a pénz a költözéshez.
2023. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
Mai vilagban, Maon, házasság nélkül, havi netto 300 körüli összegből ez lehetetlen.
2023. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
sokan hitellel. én soha nem akarok felvenni, így lemondtam a lehetőségről hogy saját lakásom legyen. nem jó úgy leélni egy fél életet hogy mindig azon aggódj hogy jajj csak vissza tudd fizetni
2023. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
44%

Az ilyenek miatt, mint az első nem lesz. A másokra mutogatás. Ez bezzeg annyit meg tud keresni. Annak bezzeg gazdag a szülője, amannak párja van, az hitelt vesz fel. Keress te is 700at, nem baj, ha gyűlölöd azt a melót, dögölj bele, de lesz pénzed, házad.

Véletlenül sem a valóságot nézi, hogy te ezek közül egyik sem vagy, ezért a kérdés.

Mi a munkád, mik a lehetőségeid? Van-e kedved tanulni még mellette? Esetleg külterületen, ha veszel egy kis kocsit, nem olcsóbbak a házak?

2023. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
34%
Lottó!
2023. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

6


"Más fiataloknak ez hogyan sikerül?"


Első vagyok. Erre a kérdésére válaszoltam. :) Ez egyben a fő kérdésre is válasz. Ha ezek közül semelyik nem teljesül, akkor nincs saját lakás, ház.

2023. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Az első miért van lemínuszolva? Hogyan lehet még az általa felsoroltakon kívül lakáshoz jutni? Nagyjából lefedi az egészet.
2023. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#2 Azért kell saját lakás, mert szeretnék. Bakancslistás, mondjuk azt. Legyen egy saját fészkem, mert nekem ez fontos. Szimplán ezért.


#6 Grafikus vagyok, vállalkozó. A tanulmányaimat is most fogom befejezni egyetemen, de már valamennyire így is keresek egész jól. De amit előre tudok jelenleg vetíteni, az biztosan nem annyi bevétel ami elég egy lakáshoz. Nem is akarnék nagyot, 40, max 50 nm. Nem is feltétlen a fővárosban.

Autót se szeretnék, vezetni se szeretnék. Tömegközlekedéssel sincs bajom. Úgy érzem nincsenek nagy igényeim, és ez még így is távoli.

2023. márc. 29. 17:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!