Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35 körüli, és idősebb nők,...

35 körüli, és idősebb nők, akiknek nem jött be az élet, nem bántátok meg ezt?

Figyelt kérdés

Azt, hogy nem használtátok ki a fiatalságotokat, nőiességeteket, mikor még a csúcson voltatok.


Azt, hogy fiatalon nem mertetek olyan dolgokat meglépni, ami ma már késő. . .


febr. 16. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt ilyen amit ne éltem volna meg, amibe nem ugrottam volna bele.
febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent megbántam. Sokszor gondolok rá, de nem szomorít el, hiszen már úgysincs mit tenni. Most élek valamelyest aktívabban. Mondjuk úgy, most elhiszem, hogy nekem is lehet jó.
febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Inkább éltem pasikkal véges kapcsikban, mint egyedül. Ha ezt nézzük, kihasználtam. Nem a 4 falat lestem otthon.
febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Mi ihlette ezt a kérdést?
febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A család dolog elég felemásan jött össze. De én egyetlen dolgot sajnálok csak, mégpedig azt, hogy nem vettem fiatalon autót. De ettől még semmiről nem maradtam le, amit ne lehetne 40 felett bepótolni. Sőt most valamennyi pénz is jut a szórakozásból autózásra. Talán még a szerelésbe is jut majd időm jobban beletanulni.
febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen magyar nővel sosem találkoztam. Fiatalon nem jött össze semmi, később 30 év felett, sikerült össze jönni balek gazdag férfival.
febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Te is egy ilyen "35 körüli, és idősebb nők, akiknek nem jött be az élet, nem bántátok meg ezt?" vagy kérdező?
febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Élni kell az élet adta lehetőséggel, nem a sült halat és a jobbat várni, mert az lehet hogy sose jön el!
febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Mit jelent, hogy bejön az élet? Én 40 vagyok, 24 évesen jöttem össze párommal, akivel azóta is jól megvagyunk. Számomra ő a legnagyobb ajándék az élettől. Gyereket nem akartam soha és nagy bulizós se voltam, hogy totál kiéljem magam, meg ribiskedjek. Nagy karriert se futottam be, de nem is hajszoltam magam miatta. Átlag színvonalon élünk túl sok stressz nélkül.
febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
77%
Vicces vagy, kérdező, hiszen a 35 körüli nők pont a csúcson vannak, minden szempontból!
febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!