Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A párom elkezdett buliba...

A párom elkezdett buliba járni egy barátnőjével. és erről nekem nem is szólt. Szerintetek ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú. tinik vagyunk mindketten. csak két valami zavar. hogy fiúk (valószínűleg) próbálkoznak nála, a másik meg félek hogy az alkolholtól megcsal vagy megerőszakkolják.


Amúgy kérdés! A lányok (barátnők) mért járnak buliba ha nem pasizni akarnak? Nyilván inni alkoholt azt az egyet tudom. Bár lehet csak a barátnője vette rá hogy menjen vele


febr. 17. 19:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Élvezik a körülrajongást, vagy újabb hímet keresnek maguknak.
febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy vigyázni kell ezekkel a "jó" barátnőkkel, mert hajlamosak ellened dolgozni, és valami új csődör karjaiba hajszolni a kevésbé hűséges lányokat.
febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Minek vagytok együtt, ha nem bízol benne? Az önbizalomhiányoddal és a féltékenységeddel pedig kezdj valamit, de sürgősen!


Azért mentek bulizni, hogy kikapcsolódjanak, szórakozzanak csak ők ketten, csajos buli.


Attól, hogy van barátnőd, még lélegezhet nélküled, nem gondolod?


Nőj fel kérlek!

febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
#3 Ezzel annyi a gond, higy általában ennek félredugás a vége. Hiába is hisztiztek..
febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De mondom, félek hogy az alkoholtól - a részegségtől bele menne valamibe...

Amúgy hűségesnek tartom. De sokszor nem gondol arra hogy mi esne nekem rosszul.

febr. 17. 19:34
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Koptasd ,mert ha titkolja az probléma , te nem jársz velük nem látod mit tesznek .
febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem titkolja, de nem is szólt
febr. 17. 19:38
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"De mondom, félek hogy az alkoholtól - a részegségtől bele menne valamibe."


Azt vágod ugye, hogy akiből a pia kihozza a ribizlit, abban alapból benne van ez a jellem?! Nem az alkohol lesz az oka, ha megcsal.

A másik meg, hogy milyen kapcsolat az, ahol se bizalom, se kommunikáció nem létezik? Mi értelme van így egyáltalán annak, hogy együtt vagytok? Neki kellene elmondanod, amit gondolsz, nem random idegen embereknek...

febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
8 nehogy már a kérdező legyen a hibás hogy a barátnője nem szólt neki semmiről, arról sem hova megy xd ilyen nőnek én se beszélnék semmit, kidobnám
febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%
Bulizgattam én ilyen típusú "csajos bulis" foglalt nőcskékkel. Jó, ha a lakásig kibírták egy-két koktél után.
febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!