Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális a bátyám barátnője?...

Normális a bátyám barátnője? Még ő van megsértődve?

Figyelt kérdés

Ma vásárolni voltam a bátyám barátnőjével,és amikor a próbafülkében voltam folyton húzgálta el a függönyt.Direkt. A bolt tele volt emberekkel,fiúkkal is én meg le voltam öltözve,mire felöltöztem elhúzta vagy 5-ször. Én meg jól szájon vágtam kint az utcán. Most meg megpróbál bemártani a bátyám meg a szüleim elött, hogy jaj megütöttem,minha ok nélkül lett volna.

19/L



2016. nov. 7. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
És most mit akarsz tőlünk? Szidjuk a csajt, annak örülnél, vagy írjunk a szüleidnek igazolást, miszerint jogosan ütötted meg?
2016. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Elmagyaráztad neki mi volt a baj? Vagy csak szájon vágtad??
2016. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Értem, hogy mérges voltál rá, de ha minden ilyen helyzetet pofozkodással akarsz megoldani, akkor egyszer majd téged fognak jól elverni. Vagy a rendőrségen följelenteni könnyű testi sértés miatt. Egyik rosszabb lehetőség, mint a másik.

Ez a pofozkodás kb. óvodás szint.

Nem tudom, mondtad-e közben, hogy ne húzogassa a függönyt, ez zavar téged. Ha mondtad és nem hagyta abba, akkor is kint pofozkodás helyett elég lett volna mérgesen megmondanod neki magadét és - ami legfontosabb - levonni a következtetést, hogy többet vele soha nem mész vásárolni.

2016. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Eszednél vagy?

A semmiségért megütöd a másikat, ezt nem így intézzük.

Ezt nem lehet kimagyarázni.

Szépen fel kellett volna öltözni, megkeresni a bátyád és szólni neki hogy állítsa le a nőt.

Nem verekedni mint a cigányok.

2016. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Az ország melyik részén éltek? És mi a legmagasabb iskolai végzettségetek? Csak statisztikailag érdekelne.
2016. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Ők Lakatosék, és abból kiindulva, hogy 19 évesen a nap közepén vásárolgatni volt, majd pofozkodott, nyilván nem egyetemista. :D
2016. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért az, hogy egy pofon miatt már leabnormálisoztok, leprimitíveztek valakit, a ti szinteteket is igencsak leírja.
2016. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy cigányok vagyunk, bakker ??Mi bajotok van, miért kell olyat belelátni amit nem mondtam?? Vagy képzelődtök??Szándékosan húzgálta a függönyt egy emberekkel teli üzletben, miközben egy szál bugyiban voltam !! És nem csak azért nézett be hogy hogy áll a ruha vagy valamit kérdezni akart, hanem direkt szórakozott, a sarkáig elhúzta a függönyt, közben röhögött, hiába szóltam 10-szer, hogy fejezze be!!Sztem ott kezdődik a normális viselkedés és az illem, hogy 1.nem lesünk másokat,mikor tudjuk, hogy öltöznek,2.pláne nem tárjuk ki a függönyt egy félmeztelen lányra 40 ember előtt!Ez nektek semmi?? Ez nem primitív viselkedés?? Ti ezt nevezitek természetesnek, amin nem kell felkapni a vizet?? Szerintem neki könnyebb lett volna megállni, hogy ne rángassa a függönyt,mint nekem, hogy ezek után ne üssem meg! (Egy kis csemege nektek, az anyukám szülővárosában egy magyar férfi úgy elverte a magyar feleségét,hogy kórházba került a nő,mégsem jött senki azzal,hogy cigány).
2016. nov. 7. 15:16
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

A barátnő részéről ez igencsak gáz. Engem is valószínű, hogy kihozott volna a sodromból, pedig azt nem könnyű, akik ismernek, tudják.

Esetleg annyiban reagáltam volna másként, hogy ott helyben vágtam volna szájon, nem kint! Tessék lepontozni, szabad a pálya..

2016. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

valamiért mostanában minden kérdező felháborodik, ha egy nem elég részletesen kifejtett szituációnál, rosszul következtetjük ki a dolgokat. a csigányozás onnan jött, mert náluk sűrűbb az erőszakoskodás.

amúgy az emberek szinte mindig azt itélik el aki fizikai sérülést okoz.

2016. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!