Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a párotok...

Titeket zavarna ha a párotok bevallaná hogy a suliban nem volt népszerű?

Figyelt kérdés

Bocsi előre is, hosszú lesz, aki nem akarja, ne olvassa el.


Bevallom eléggé szégyellem, talán nem kellett volna elmondanom a páromnak, hogy annak idején nem voltam népszerű.


Félénk, visszahúzódó voltam, családi problémák is voltak, kissé duci is voltam, bőrproblémáim voltak (arcom).


Sokat csúfoltak, bántottak a kinézetem miatt és mert félénk voltam.


Nem sminkelhettem, nem engedték.


Ezzel szemben volt ott egy lány, aki szép volt, vékony, sminkelhetett, festette haját, jól is tanult, gazdag kiegyensúlyozott családból származott....És a fiúk is oda voltak érte.


Mindig vágyakoztam, bár én is ilyen szép lennék, bár értem így rajonganának.


Suli után elkezdtem jobban oda figyelni magamra, főleg miután lett keresetem és elköltöztem, sportoltam, étkezésemre oda figyeltem, elmentem kivizsgálásokra.


Az alakom jobb lett, a bőröm megszépült, elkezdtem mértékkel sminkelni magam, lett párkapcsolatom.


Mégis, a mai napig komplexusaim vannak, hiába dicsérnek meg, dicsér meg a párom, hogy szerinte szép vagyok, gyönyörű, csinos vagyok.


Nem hiszem el.


Azt hittem ha rendbe hozom a külsőmet, rendbe jövök lelkileg is.


De mai napig más lányokhoz hasonlítom magam.


Eszembe jutott egyik nap (sulis dolgokról beszéltünk mutatott régi képeket), volt az a népszerű lány, megmutattam páromnak, majd mondtam, én nem voltam népszerű.


És ettől nagyon szégyellem magam azóta, vajon mit gondolhat.


Arra gondolok néha, bár visszamehetnék az időben hogy úgy rendezzem népszerű legyek a suliban, talán nem lennék önbizalomhiányos.


De akkoriban nem tudtam a megoldást a problémáimra (bőrprobléma), és pénzem se volt, családom nem törődött velem.


És ez is évekig tartó folyamat volt, míg sikerült kikezelnem.


Szóval, titeket zavarna, ha a párotok bevallaná, hogy nem volt népszerű a suliban és sokat bántották?


Rosszul tettem elmondtam?



febr. 20. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha a párodnak nem lehet még egy ilyen dolgot sem elmondani, akkor nem passzoltok.
febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavarna, a mai énje alapján ítélem meg az embereket. Nekem azt mondta el valaki nemrég, hogy suliban verekedett mert idegbeteg volt, ha valaki beszólt neki, rühellem az ilyen embereket, de ennek már 15+ éve és én egy békés, normális embernek ismerem.
febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
A középiskolás énjeink észre se vették volna egymást. Most passzolunk, ez a lényeg.
febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy zavarna. Pont a múlt az, amin már semmiképp sem tudunk változtatni, de hazudni sem kell vele kapcsolatban.
febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Tegnap voltam a harmadik randim egy sráccal és pont felmerült a téma, szóval mondtam neki, hogy akkoriban nem voltak barátaim. De azt is el szoktam mondani, hogy duci voltam, ha felmerül. Ennél nagyságrenddel rosszabb és komolyabb dolgokat is megosztok már az elején, nincs ebben semmi. Igazából számomra abszurdnak hangzik egy olyan párkapcsolat, amiben az emberek nem osztják meg ezeket egymással. Akkor mi értelme a dolognak?


Ha pedig javítottál a helyzeteden azóta, akkor pedig külön is büszke is lehetnél arra, hogy honnan hová jutottál. Szerintem ezerszer menőbbek a "rút kiskacsa" történeteket, mint akinek mindig jól ment a sora.

febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy zavarna engem sem. Viszont rosszul gondolkodsz, mert mindig mások véleményére alapozol. Írtad hogy visszamennél az időben és a suiban úgy rendeznéd, hogy népszerű legyél, és akkor talán lenne önbizalmad. Dehogy lenne így, hiszen pont hogy mások szeretetéért törnéd magad. Tényleg önbizalmat kell építened, hogy rájöjj hogy nem kell senki megerősítése ahhoz hogy jól érezd magad a bőrödben.
febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Én elmondtam és jól tettem. Pont az imponál neki, hogy honnan jöttem és mivé tudtam válni.
febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Én pont olyan vagyok, mint te :) Mai napig olyannak is látom magam, mint régen, pedig nyilván változam jó irányba.

A párom szerint viszont akkor is rendben voltam.

febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Megnyugtató amit páran írtok, köszönöm, azt is nem ítélkeztek.


Azóta nem beszéltünk erről, de van illetve volt egy olyan félelmem, hogy most leromboltam azt a képet amit eddig mutattam magamról és kiábrándul belőlem.


Attól tartok egy lúzer nyomoréknak fog tartani, akit mindenki lenézett középsuliban.


Meg bénának.


Hisz ha annak a csajnak sikerült, már akkor népszerű, sikeres volt, akiért rajongtak, felnéztek.....


Konkrétan nem ő, de egy pasi ismetősöm volt osztálytársa vagy évfolyam társa (nem emlékszem melyiket mondta) szépségkirálynő választásra ment (nem tudom hányadik lett), róla áradozott is pasi ismerősöm hogy milyen jó nő és hogy már suliban is buktak rá.


Nekem nem lenne ilyenre bátorságon elmenni. 😅


Se fotózásra.


Utálom is ha fotóznak, és megosztják, az összeset szörnyűnek találom.

febr. 20. 12:06
 10/18 anonim ***** válasza:
11%
hm...
febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!